kolorowanki dla chłopców obrazki do wydruku

kolorowanki do wydruku: kolorowanki dla chłopców
do wydruku kolorowanki dla chłopców, malowanka dla dzieci do wydruku

kolorowanki do wydruku
kolorowanki dla chłopców

Do pokolorowania: nasi mali dzielni policjanci spotkają poniżej swoich ulubionych super bohaterów, niesamowite roboty z wielkimi karabinami i super szybkie samochody sportowe albo wielkie koparki.

Kolorowanki dla chłopców - wybierz temat:

- obrazki, malowanki do wydruku i pokolorowania kredkami

polecane nowości:

malowanki dla chłopców - Psi Patrol

Psi patrol to policja, straż pożarna, ratownictwo morskie i każda inna służba ratownicza w jednym. Odkryjecie tutaj obrazki z sympatycznymi pieskami bohaterami bajki. Pieski Marshall, Chase, Rocky, Zuma i Skye, Rubble czekają na Wasze kredki chłopaki.

kolorowanki dla chłopców z postacią superbohatera Spider mana

Pajączek, pieszczotliwie nazywając Spider mana to bohater wiele komiksów, filmów, gier komputerowych i seriali animowanych. Doprawdy trudno jest nie znać Pajączka. Jeśli Wasze chłopaki mają ochotę potraktować go kredkami - zerknijcie tutaj.

kolorowanki Strażak Sam - malowanki dla chłopców

Sam to chyba nasławniejszy strażak. Oprócz malowanek z Samem, odkryjecie tutaj również kolorowanki innych strażaków: Elvisa, komendanta Steella, Penny, a także mieszkańców z Pontypandy: Normana Price, jego mamę Dylis, siostrzeńców Sama Sarah i Jamesa Peyton.

kolorowanki dla chłopców - bohaterowie Avengers

Wasze pociechy spotkają tutaj zielonego potwora, niszczyciela miast Hulka, wszechmocnego boga z Asgardu czyli Thora władającego magicznym młotem, Kapitana Amerykę z niesamowitą tarczą, utalentowaną Czarną Wdowę, Iron-mana uzbrojonego po zęby, Hawkeye który nigdy nie chybia z łuku. Nasi chłopcy ich pokochają z odwagę i dzielność.

kolorowanki dla chłopców - Angry Birds

Malowanki dla sympatyków tej wyśmienitej gierki wydanej na tablety, smartfony oraz pecety. Zapraszm do zapoznania się z obrazkami ptaszków i ich chrumkających antagonistów zielonych prosiaczków. Malowanki są przeznaczone do wydrukowania na domowej drukareczce i pokolorowania kredkami. Smacznego.

kolorowanki dla chłopców z bajki Jake i piraci z Nibylandii

Nikczemnik Kapitan Hak dokucza naszym piraciętom. Dzielna to załoga - Jake oraz jego odważni kamraci Fajtek, Iza i piracka papuga Czachuś, jednak zawsze sobie z nim poradzą. Odkryjecie tutaj malowanki do wydruku z tej sympatycznej bajki.

kolorowanki dla chłopców Lego

klocki Lego dla każdego. Malowanki Lego również dla każdego. Odkryjecie tutaj obrazki z serii City - samochodziki, motorówkę. Lego Ninjago, Batman, Iron Mana z Avengers, Hobbit, Chima. Malowanki dla małych budowniczych i małych wojowników.

Maniek Złota Rączka - do wydruku kolorowanki dla chłopców

Maniek to mechanik, hydraulik, elektryk w jednym. Maniuś profesjonalnie załata dziurę w rurze, naprawi motocykl, poprowadzi ciężarówkę i dokręci śrubę. Pomogą mu w tym jego gadatliwe narzędzia. Narzędzia takie jak Plusik, Klepak, Francuz, Wkrętak, Wiórka.

kolorowanki dla chłopców - Rycerz Mike

Odkryjecie tutaj malowanki do wydruku i pokolorowania z małym, sympatycznym rycerzem w niebieskiej zbroji. Jego dwóch gadzich kompanów - smoka Płomyka i Chlupsa, pięknego rumaka Galahada oraz przyjaciół - czarodziejkę Ewę z żabką, Trolika z rodziami, grajka czyli Barda Fernando.

kolorowanki dla chłopców - Tree Fu Tom

Tree Fu Tom posiada magiczą moc. Magię uzyskuje dzięki ruchom i gestom, które powtarzają dzieci i ładują w ten sposób magiczny pas Toma. Tom ma wielu przyjaciół elfika Twiga, kowbojkę motylka Arielę, Zwijaka, żabkę Zigzoo.

kolorowanki dla chłopców z bajki Samoloty I i II od Disney

Odkryjecie tutaj kolorowanki z dwóch części tej sympatycznej historyjki rozgrywającej się w uniwersum innej bajki Disney o tytule Auta. Spotkacie Dustego, El Chupacabrę, Skippera i wielu innych bohaterów z filmu.

kolorowanki dla chłopców z bajki Stacyjkowo

Bruno, Koko i Wilson ze Stacyjkowa to świetne i sympatyczne lokomotywy, mają wielu przyjaciół i przeżywają niesamowite przygody, głównie na torach. Jeśli wasi mali kolejarze mają ochotę pomalować te sympatyczne pociągi - zapraszam do kliknięcia w link z malowankami.

dla chłopców:

kolorowanki dla chłopców - Batman

Malowanki dla sympatyków człowieka nietoperza, dzielnego bohatera zaciekle zwalczającego przestępczość w Gotham City. Zapraszm do zapoznania się z kolorowankami przedstawiającymi Batmana (serialowy Batman oraz ten z gry komputerowej) Obrazki przedstawiają również głównego antagonistę naszego bohatera, czyli mowa tu o Jokerze.

kolorowanki dla chłopców z fajnej bajki Ben 10

Ben 10 to serial zdecydowanie dla chłopców. Dziwni obcy, potwory pragnące zniszczyć świat, roboty z kosmosu to są sprawy, które kręcą naszych synków. Podstrona zawiera szeroki wybór fajnych kolorowanek przeznaczonych do wydruku.

kolorowanki dla chłopców z fajnej bajki Dragon Ball

Malowanki dla miłośników bajki o walecznych wojownikach toczacych niesamowicie długie pojedynki z adwersarzami przybyłymi z najgłębszych czeluści kosmosu. Dragon Ball to bajka zdecydowanie dla starszych chłopców z uwagi na przesycone przemocą fizyczną sceny. To również bajka o wartości przyjaźni i poświęceniu.

fajne kolorowanki dla chłopców do wydruku -
Fantastyczna Czwórka

kolorowanki dla chłopców z uniwersum Star Wars

Nasi chłopcy pokolorują tutaj bohaterów filmów i bajek rozgrywających się w bardzo dalekiej galaktyce. Na spotkanie naszych chłopców czekają: mistrz Yoda, szlachetni rycerze Jedi, imperialni szturmowcy, łowca nagród Boba Fet, kosmici, droidy i roboty, okręty, krążowniki i myśliwce kosmiczne.

kolorowanki dla chłopców do wydrukowania -
Gwiezdne Wojny

kolorowanki dla chłopców do wydrukowania -
He Man

do wydrukowanie kolorowanki dla chłopców -
Iron Man

do wydrukowania kolorowanki dla chłopców -
Thor

do malowania kredkami kolorowanki dla chłopców -
Transformers

kontakt: zainkir@o2.pl