kolorowanki Koty, Kotki malowanki do wydruku

może polubisz także:

kolorowanki Kot-o-ciaki malowanki do wydruku

malowanki dla dzieci, kolorowanki do pokolorowania kredkami

Oto pierwsza propozycja z naszej kolekcji malowanek z Kot-o-ciakami. Budyń i Krakers zasiadają na wygodnej kanapie. Co też knują te nasze kochane koteczki? Na pewno jakieś kocie psoty.

Kolorowanki Kot-o-ciaki, kotki do wydruku. Kilka słów o serialu. Słodkie kociaki, czyli tytułowe Kot-o-ciaki to niesforne, ciekawskie istotki, każdego dnia przeżywają interesujące i pouczające przygody. Bracia kotek Budyń, Krakers i ich młodsza siostrzyczka kotka Pianka to tytułowi bohaterowie tego serialu dla dzieci.

Po dwugodzinnym rysowaniu, oto kolejna propozycja z naszych kolorowanek, która przedstawia uroczą gromadkę Kot-o-ciaków. Jak zapewne zauważyłeś, to rozszerzona wersja poprzedniej kolorowanki.

Z całej trójki największym obżartuszkiem jest Budyń. Uwielbia łakocie, a jego kieszenie są pełne słodkich frykasów. Znajdź Budynia na: Kolorowanki Kot-o-ciaki do wydruku i pokoloruj go zgodnie z jego telewizyjną wersją albo popuść wodze fantazji i zmień każdy kolor.

Oto Budyń, największy z rodzeństwa. Budyń to słodki łakomczuszek, lubi sobie podjadać frykaski, które skrywają jego pojemne kieszenie. Budyń to również wielki miłośnik łamigłówek, rozwiązywanie zawiłych zagadek to dla niego przyjemność. Jest mistrzem w Warcaby, nawet Tata Kot nie potrafi mu sprostać.

Oto kolejna propozycja z naszych przygotowanych z wielką pieczołowitością kolorowanek do wydruku dla dzieci. Na malowance Budyń i Pianka, brat i siostra, para wesołych, sympatycznych koteczków. Zajrzyj poniżej, po kolejne Kolorowanki Kot-o-ciaki do wydruku .

Kolorowanki Kot-o-ciaki do wydruku prezentują Piankę. Nasza Pianka, choć najmłodsza z kociego rodzeństwa to zazwyczaj wykazuje się największym rozsądkiem. Jak każdy koteczek jest ciekawską istotką. Zdarza jej się godzić skłóconych braciszków.

A oto i nasz mały sportowiec Krakers. Krakers to wiercipiętek, energiczny, żywiołowy kotek. Można rzec, że wszędzie go pełno. Krakers uwielbia gry na świeżym powietrzu, piłka nożna to jego żywioł.