kolorowanki Dobranocny Ogród malowanki do wydruku

może polubisz także:

kolorowanki Dobranocny Ogród

malowanki do wydruku z bajki dla dzieci

Kolorowanki Dobranocny Ogród zapraszają na spotkanie z przyjaciółmi poznanymi w tym magicznym miejscu jakim jest Dobranocny Ogórd. Czekają na Was Igipigiel, Makka Pakka, Upsy Daisy, Tomblibusie, Pontipiny, Ninky-nonk i Hahusie .

Kolorowanki Dobranocny Ogród przedstawiają postać która jest głównym bohaterem tej bajki dla najmniejszych maluszków. Mowa tutaj oczywiście o Igipiglu. Igipigiel uwielbia spacerować ze swoim czerwonym kocyku po zielonej trawce Dobranocnego Ogrodu. Jego najlepszą przyjaciółką w ogrodzie jest przypominająca dziewczynkę Upsy Daisy. Wśród kolorowanek na tej stronie bez trudu odnajdziecie wizerunki Igipigla.

Tym razem kolorowanki Dobranocny Ogród przedstawiają postać dobrze znaną widzom bajki. Z wyglądu przypomina kamień, więcej uwielbia przytulać do snu kamienie, zawsze spaceruje po Dobranocnym Ogrodzie z wózeczkiem. O kim mowa? Tak, oczywiście to Makka Pakka. Wśród malowanek na tej stronie, bez kłopotu odnajdziecie Makkę Pakkę.

Oto powyżej Upsy Daisy. Upsy Daisy mieszka w Dobranocnym Ogrodzie, śpi w przenośnym łóżeczku pośród zapachu stokrotek. Upsy Daisy kocha śpiewać i tańczyć.

Czas poznać Tomblibusie. Kolorowanki Dobranocny Ogród przedstawią teraz te trzy sympatyczne istotki. Pewnie nie wiedzieliście, ale Tomblibusie mają imiona. Nazywają się Ooo, Eee i Unn, rzekłbym dość intrygująco. Oo to ten, co nosi brązowo-różowy strój, Eee ubiera się na różowo-żółta, a Uun to czerwono-zielony Tomblibuś.

kontakt: zainkir@o2.pl