kolorowanki Barbie wybierz stronę:

kolorowanki dla dziewczynek: kolorowanki Barbie

kolorowanki Barbie
do wydruku malowanki

kolorowanki dla dziewczynek

Kolorowanki z bajek o Barbie.
Barbie to ukochana laleczka naszych dziewczynek, produkowana przez firmę Mattel od 1959 roku. Lalka o długich, pięknych blond włosach oraz niebieskich oczach, to zabawka idealna dla naszych córeczek.
Do pomalowania nasze małe słodziaki odkryją tutaj: dziewczynki z przytulastymi zwierzaczkami, śliczne królewny, magiczne jednorożce i wróżki.

kolorowanki Barbie do wydruku

malowanki dla dziewczynek do pokolorowania kredkami

Dziewczynki uwielbiają Barbie, o tym chyba nie ma konieczności przekonywać, żadnej z mam. Każda mamusia to wie i doskonale pamięta. Poniżej, drogie mamy znajdziecie dla swoich dziewczynek kolorowanki także z bajek, w których pojawia się Barbie. Nasze dziewczynki na pewno znają bajkę Barbie i Trzy Muszkieterki. W której Corinne czyli Barbie pragnie zostać muszkieterką. Sympatyczna opowiastka o spełnianiu marzeń i przyjaźni. Zerknijcie do menu po prawej, a znajdziecie kolorowanki wyłącznie z tej bajki. Dostępne są również kolorowanki Barbie i Magia Pegaza - obrazki z kolejnej bajki w której pojawia się ulubienica naszych dziewczynek. Ta historyjka opowiada o tym jak Barbie stawia czoła złemu czarownikowi Wenlockowi. Ostatecznie wszystko dobrze się kończy, Barbie tworzy różdźkę światła i zrzuca klątwę nikczemnego czarodzieja. Odczarowuje swoją siostrę Briettę, która została zaklęta w tytułowego pegaza. Klasyczna baśń Calineczka jest inspiracją do innej, kolejnej bajki w której główną rolę gra Barbie. Zerknijcie do menu po prawej i odkryjcie inne kolorowanki z bajek Barbie.

dla dziewczynek śliczna kolorowanka do wydruku -
mały pupil

obrazek z bajki B. piosenkarka, pop star kolorowanki Barbie, obrazek do wydruku dla dziewczynek nr 1
B. Muszkieterka, obrazek dla dziewczyn kolorowanki Barbie, obrazek do wydruku dla dziewczynek nr 2
kolorowanka dla dziewczynek do wydruku kolorowanki Barbie, obrazek do wydruku dla dziewczynek nr 3

dla dziewczyn kolorowanka do wydrukowania i pomalowania -
gotowa do drogi

obrazek z bajki B. Piosenkarka kolorowanki Barbie, obrazek do wydruku dla dziewczynek nr 4
kolorowanka z bajki B. Piosenkarka kolorowanki Barbie, obrazek do wydruku dla dziewczynek nr 5
piękna B. księżniczka do wydruku kolorowanki Barbie, obrazek do wydruku dla dziewczynek nr 6

obrazek do wydruku i pokolorowania dla dzieci -
śliczny jednorożec

Muszkieterka w pięknej sukni kolorowanki Barbie, obrazek do wydruku dla dziewczynek nr 7
super obrazek dla dziewczynek kolorowanki Barbie, obrazek do wydruku dla dziewczynek nr 8
malowanka do wydrukowania i pomalowania kolorowanki Barbie, obrazek do wydruku dla dziewczynek nr 9

dla dziewczynek rysunek do pomalowania -
wielkie odkrycie

dla dziewczyn kolorowanka do wydruku z bajek dla dziewczyn -
skrzydlata wróżka

fajna kolorowanka do wydruku z bajek o najlepszej lalce -
hawajska księżniczka

kolorowanka do wydruku i pokolorowania kredkami -
pani kapitan

wiosenna rysowanka do wydrukowania na drukarce -
wiosenny bukiet

dla dziewczyn kolorowanka do pokolorowania z bajek o pięknej lalce -
dziewczynka i misio

kolorowanki Barbie i Podwodna Tajemnica

- obrazki dla dziewczynek

Hej, mamusie jeśli Wasze kochane księżniczki uwielbiają syrenki i laleczki Barbie, a także bajki o syrenkach, to dobrze trafiłyście. Po lewej znajdziecie obrazek z linkiem do kolorowanek z bajki Barbie i Podwodna Tajemnica (Barbie in Mermaid Tale). Poniżej również znajdują się trzy fajne malowanki z tejże sympatycznej bajki dla naszych dziewczynek. Miłego kolorowania i zabawy laleczkami.

Na obrazku widzimy naszą laleczkę jako Merliah, mistrzynię surfingu. Jest to postać, główna bohaterka bajki, o której wspominam wyżej. Dziewczyna i jej przyjaciółki mają na sobie fajne dwuczęściowe stroje kąpielowe, rozwiane morską bryzą włosy i deski surfingowe w dłoniach. Do pokolorowania kredkami.

Ulubiona lalka naszych córeczek jako syrenka, czemu nie? Wszystkie dziewczynki, wszak kochają syrenki, zatem malujmy kredeczkami Kolorowanki Barbie. Na obrazku Merliah bohaterka bajki, właśnie jako ta podwodna nimfa. Lalka ma piękne, długie falujące włosy, wpięty weń drogocenny diadem, piękny naszyjnik na szyi. Tak jak na syrenkę przytało ma rybi ogon i pokryta jest srebrzytą łuską.

Na obrazku widzimy Merliah jednocześnie mistrzynię surfingu i śliczną, baśniową syrenkę. Jest to bohaterka bajki w której główną rolę otrzymała najukochańsza lalka naszych dziewczynek. Syrenka ma piękne, fajne do pomalowania, falujące w podwodnej toni włosy, towarzyszy jej fajna, bajkowa rybka. Kolorowanki Barbie syernki to super frajda dla dziewczynek, wydrukuj ten obrazek i pomaluj kredeczkami.

dla dzieci obrazek do drukowania i malowania -
troskliwa dziewczynka

super obrazek dla dziewczynek do pomalowania -
spacerek

Witaj tatusiu, witaj mamusiu! Jeśli Twoja słodka dziewczynka ubóstwia swoje laleczki Barbie i kocha koniki i kucyki to bajka "Barbie i jej siostry w Krainie Kucyków" (tytuł orginalny to: Barbie and her sisters in Pony Tale) zapewni jej mnóstwo zdrowej, konikowej frajdy. Bez liku zabawy również odnajdzie przy kolorowaniu obrazków z naszą ulubioną lalką i jej przyjaciółmi. Gwoli informacji po lewej znajduje się obrazek z linkiem do kolorowanek właśnie z tej bajki. Poniżej również odkryjesz trzy malowanki z tejże fajnej konikowej historyjki. Miłego kolorowania i zabawy laleczkami.

Na obrazku widzimy bohaterki z bajki o której wspominam powyżej. Dziewczynki kochające koniki, odnajdą wiele frajdy kolorując tą malowankę. Siostry, bohaterki bajki są najlepsze, jak widać, zdobyły pierwszą lokatę w zawodach jeździeckich. Malowanka posiada mnóstwo detali do pokolorowania i będzie stanowiła wyzwanie dla nie jednej dziewczynki.

Lalka, bohaterka bajki, ubrana w strój jeździecki, dosiada wspaniałego rumaczka z długą grzywą. Jest to fajny obrazek do wydrukowania i pokolorowania kredeczkami. Jeśli Twoja córeczka jest miłośniczką kucyków i najbardziej rozpoznawalnej lalki świata, ta kolorowanka bez wątpienia ją zachwyci. Kolorowanki Barbie z kucykami, ślicznymi konikami z pięknymi długimi grzywami to dopiero frajda dla naszych córeczek.

Jeżeli Twoja córeczka kocha koniki i laleczki, to ten obrazek jest dla niej wręcz idealny. Śliczny rumaczek z bujną grzywą i długim ogonem. Na nim w eleganckim stroju jeździeckim bohaterka bajki oraz bohaterka zabaw naszych córeczek.

Hej, mamusiu i także tatusiu, jeżeli Twoja cudna córeczka ubóstwia lalki Barbie w postaci magicznych wróżek oraz filmy animowane z tymi magicznymi istotkami w rolach głównych, to śmiał, bez zastanawiania się klikaj w link po lewej. Odkryjesz na tej stronie, a jakże, cudne kolorowanki z bajki Barbie Mariposa i Baśniowa Księżniczka (tytuł orginalny bajki to: Barbie Mariposa and Fairy Princess). Ponadto odrobinę poniżej tej notki, odkryjesz trzy fajne wróżkowe obrazki z tej sympatycznej bajki dla naszych dziewczynek. Miłego kolorowania i zabawy magicznymi wróżkowymi laleczkami.

Na obrazku widzimy przepiękną wróżkę Mariposę w tanecznej pozie, ubraną w niesamowitą suknię z motylich skrzydełek. Jest to bohaterka animacji w której pierwszoplanową rolę otrzymała najpopularniejsza w świecie lalka. Spodobał Ci się obrazek? Zapraszam do drukowania i kolorowania.

Na tej kolorowance widzimy wróżkę księżniczkę Catanię dosiadającą skrzydlatego rumaczka z fajną, plecioną w warkoczyki grzywą. Są to bohaterowie animacji w której pierwszoplanową rolę gra najpopularniejsza w świecie laleczka. Catania ma piękne wróżkowe skrzydełka i jej śliczne oblicze ogarnęł wyraz przerażenia, tudzież zdumienia. Jeżeli spodobała Ci się ta kolorowanka, wydrukuj ją i do dzieła, niech kredeczki nie czekają w szufladzie.

Na tej malowance widzimy kolejny już raz, naszą śliczą wróżkową księżniczkę Catanię. Księżniczka ma piękne długie blond włosy, malutki wróżkowe skrzydełka, ubrana jest w długą suknię, na głowie nosi drogocenny diadem. Mamusiu, jeżeli ta kolorowanka spodobała się Twojej dziewczynce, wydrukuj ją i do dzieła, niech kredeczki nie czekają w szufladzie. Malujcie obie.

dla dzieci malowanka do pomalowania kredkami -
na rolkach

rysunek dla dziewczyn uwielbiających lalki -
przyjaciółki

Malowanki to do doskonały wybór mamy, która chciałaby sprawić radość swojej małej, słodkiej księżniczce. Laleczka ubrana jest we wzorzysty kostium kąpielowy, ma rozwiane, piękne, długie włosy i trzyma w rączce super deskę surfingową w drobne kwiatuszki. Fajny obrazek na kolorowanie, w bardziej ponury, może deszczowy, letni dzień.

Witaj mamusiu! Jeśli Twoja słodka dziewczynka prawie, że kocha lalki Barbie, a także uwielbia bajki z nią w roli głównej to świetnie trafiłaś. Po lewej znajduje obrazek z linkiem do kolorowanek z bajki Barbie i Magiczne Baletki (tytuł orginalny to: Barbie in The Pink Shoes). Poniżej również odkryjesz trzy malowanki z tejże fajnej opowiastki o spełnianiu marzeń - super historyjka dla naszych dziewczynek. Miłego kolorowania i zabawy laleczkami.

fajna malowanka dla dziewczynek -
słodki kociak

Po lewej znajdziecie obrazek z linkiem do kolorowanek z bajki Barbie w Świecie Mody (Barbie: A Fashion Fairytale). Bajka przenosi nas to pięknego miasta Paryża, w świat rywalizujących domów mody. Ponadto poniżej odkryjecie trzy malowanki z tejże fajnej animacji dla naszych kochanych dziewczynek. Miłego kolorowania i zabawy laleczkami.

dla dziewczynek do pokolorowania farbkami -
mała królewna

Kolorowanka dla małych modniś kochających swoją śliczną lalkę. Laleczka ma cudowną, letnią bluzeczkę z kwiatuszkiem, długie, upięte włosy i okulary przeciwsłoneczne oraz fikuśną spódniczkę. Kolorowanie jest fajne.

ulubienica naszych córeczek w fajnym letnim ubranku -
lalka w kapelusiku

Hej, mamusiu jeżeli Twoja ukochana dziewczynka uwielbia lalki Barbie w postaci skrzydlatych wróżek oraz bajki o wróżkach, to kliknij w link pod obrazkiem wróżki po lewej. Czekają tam na Ciebie kolorowanki z bajki Barbie Wróżkolandia ( tytuł orginalny Barbie: Fairytopia). Poniżej również znajdziesz trzy fajne wróżkowe malowanki z tej bajki dla naszych dziewczynek. Miłego kolorowania i zabawy laleczkami.

Bajka to dwudziesty film o naszej ulubionej i oczywiście najpiękniejszej lalce. Tym razem bohaterką jest Blair Willows, skromna i uboga kelnerka, która zostaje wytypowana do udziału w Akademii Księżniczek. Tam zaprzyjaźnia się z dwoma równie początkującymi adeptkami sztuki bycia księżniczką. Jednak, jak się okazuje, życie początkującej księżniczki, nie jest usłane różami. Czekają na nią, nie tylko groźna rywalka, ale także ktoś o wiele bardziej niebezpieczny. Zobaczcie bajkę, a jeśli jesteście już po seansie to do dzieła. Kredeczki, mazaczki, farbki, czekają.

Oto kolejny filmik animowany z morskimi syrenkami w rolach głównych. Chyba, każda dziewczynka lubi, te słodkie podmorskie istotki. Bohaterką tej opowiastki jest syrenka Lumina, która potrafi tak zaczarować morskie perełki, że zmieniają w cudowny sposób kolor. Towarzyszy jes przepiękny różowy konik morski o imieniu Kuda. Masz ochotę na malowanki z syrenkami - kliknij w link pod obrazkiem z bajki.

do wydruku kolorowanka dla dziewczynek z fajnej bajki Barbie Piosenkarka. Czy są dziewczynki, które nie uwielbiają lalek Barbie? A czy są dziewczynki, które nie uwielbiają kolorowanek z Barbie? Pytania retoryczne (uśmiech). Laleczka ubrana jest w fajną kurteczkę z szaliczkiem, ma długie, rozpuszczone włosy i fryzurkę z grzywką na bok. Miłego kolorowania.

kontakt: zainkir@o2.pl