Bajki kolorowanki do wydruku

kolorowanki dla dzieci: kolorowanki z bajek

kolorowanki do wydruku
kolorowanki z bajek

Do pokolorowania: nasze maluszki odkryją poniżej kartki do wydrukowania i pomalowania kredeczkami, a na nich postacie ze znanych i lubianych bajek.

kolorowanki do wydruku - bajki

malowanki z bajek dla dzieci, kolorowanki do wydruku

kolorowanki bajki podstrony:

polecane nowości:

kolorowanki z bajki - Minionki malowanki

Jeśli Wasze pociechy mają ochotę na ponowne spotkanie z Kevinem i Bobem to zapraszam na stronę z kolorowankami z bajki o tych słodkich, sympatycznych istotkach. A czy Minionki uratują świat dowiecie się oglądając bajkę.

kolorowanki z bajki - Psi Patrol

Dzielne i sympatyczne pieski Rubble, Marshall, Rocky, Chase, Zumy i Skye policjanci i strażaki z patrolu czekają na Wasze kredeczki. Malowanki przede wszystkim przypadną do gustu miłośnikom czworonogów.

kolorowanki z bajek - My Little Pony

Pokolorujmy razem śliczne i wesołe kucyki. Spotkacie tutaj kucyka Applejacka, Pinkie Pie, jednorożca Rarity, Big Macintosha, Apple Bloom, Twilight Sparkle, pegaza Fluttershy oraz innych mieszkańców Ponyville i okolic.

kolorowanki z bajki - Rycerz Mike

Rycerz Mike, rumaczek Galahad, smoki Płomyk oraz Chlups, czarodziejka Ewa i jej żabka Pieszczoch, Trolik, Mama i Tata Troll, Bard Fernando - macie ochotę ich ponownie spotkać? To zapraszam do malowanek z tej sympatycznej bajki.

kolorowanki z bajki - Dom

Macie ochotę na spotkanie z bohaterami bajki Dom. Kosmita, niezwykły Buw o imieniu Oh, dziewczynka poszukująca mamy Tip oraz Kapitan Smek, kot Świniak czekają na Wasze kredeczki.

kolorowanki z bajki - Stacyjkowo

pokolorujmy razem sympatyczne lokomotywy Bruno, Koko i Wilsona ze Stacyjkowa. Fajne malowanki dla chłopców do wydruku i pokolorowania kredkami.

kolorowanki z bajki - Tree Fu Tom

Tom to chłopiec dysponujący magiczną mocą pozwalającą mu pomagać innym. Towarzyszy mu najlepszy przyjaciel malutki elfik z liściastymi skrzydełkami Twig. Rozrabiają i psocą zaś złośliwe Grzybiaki. Pokoloruj obrazki z bajki.

kolorowanki z bajki - Krudowie

to propozycja dla miłośników dowcipnej bajki o rodzince jaskiniowców. Krudowie stale ukrywają się w jaskini, dopóki w ich życiu nie pojawia się "nowy". Guy z czasem zostaje ich przewodnikiem w ucieczce przed zbliżającym się kataklizmem.

kolorowanki z bajki - Bąbelkowy Świat Gupików

Kochacie rybki wyglądające jak małe, słodkie syrenki? Malowanki z tej bajki są, zatem dla Was. Gupiki Molly, Nonny, Oona i inni przeżywają wiele fascynujących przygód, nie tylko w podmorskich głębinach.

kolorowanki z bajki - Pszczółka Maja

łasuszek Gucio, sympatyczna i wesoła Maja, pasikonik Filip, pajęczyca Tekla, królowa pszczółek, mrówki żołnierze, ślimaczek - oto bohaterowie kolorowanek z bajki Pszczółka Maja. Zapraszam do malowanek z robaczkami, motylkiem, pszczółkami, żuczkiem.

kolorowanki z bajek:

kolorowanki z bajki - Ben 10

Ben to chłopiec, który dzięki niesamowitemu gadżetowi potrafi dokonywać metamorfozy w najróżniejszych kosmitów, obdarzonych nieziemskimi mocami. Malowanki na pewno spodobają się chłopcom.

kolorowanki do wydruku - bajka Bob Budowniczy

Odkryjesz tutaj malowanki z sympatycznym budowlańcem Bobem i jego gromadką pomocników sympatycznych maszyn budowalnych. Bobowi pomaga również jego koleżanka Marta. Zaś małym psotnikiem i szkodnikiem jest Strach na wróble.

Clifford - kolorowanki z bajki do wydruku

Clifford czyli wielki czerwony pies to przyjaciel małej dziewczynki Emily Elizabeth Howard. Przyjacielem Clifforda są także T-bone, pudlica Cleo. Malowanki z tego sympatycznego serialu dla dzieci zapewne przypadną do gustu miłośnikom czworonogów.

Witaj Franklin - kolorowanki do wydruku z bajki dla dzieci

Odkryjecie tutaj malowanki z przesympatycznym, zielonym żółwikiem o imieniu Franklin oraz jego wesołych kompanów Misia, Wydrę, Ślimaka, Gąskę, Królika, Bobra.

Kung Fu Panda - kolorowanki z bajek dla dzieci

Macie ochotę na ponowne spotkanie z pandą Po - wojownikiem kung fu oraz jej przyjaciółmi Małpą, Modliszką, Żmiją, Żurawiem i Tygrysicą? Zapraszam, zatem do malowanek do wydruku z bajki Kung Fu Panda.

Madagaskar - kolorowanki z bajki dla dzieci

Czy chcielibyście spotkać się ponownie z czwórką przyjaciół z nowojorskiego zoo? Spotkacie tutaj lwa Alexa, żyrafę Melmana, zebrę Martyego, hipopotamicę Glorię oraz śmiesznego króla Juliana. Wyciągamy, kredki z szufladki i do dzieła.

Monster High - kolorowanki do wydruku z bajki dla dzieci

Odkryjecie tutaj do pokolorowania bohaterki bajki - wampirzycę Draculaurę, wilkołaczycę Clawdeen Wolf, Cleo de Nile, Frankie Stein, Ghoulię Yelps, Howleen Wolf i inne potworne licealistki.

Noddy - kolorowanki z bajki dla dzieci

Bajka jest oparta na pomyśle brytyjskiej pisarki Enid Blyton. Kraina zabawek, Noddy sympatyczna laleczka i jej przyjaciele czekają na Wasze kredeczki. Miłego kolorowania.

Rio - kolorowanki z bajki dla dzieci do pokolorowania kredkami

Jeżeli macie ochotę na powrót do bajek Rio i Rio 2 to serdecznie zapraszam do malowanek z tych sympatycznych filmów dla dzieci. Odkryjecie tutaj przede wszystkim obrazki z ptaszkami.

Scooby Doo - malowanki z bajek

Pokolorujmy kredeczkami gadającego, strachliwego i dowcipnego psa Scooby Doo oraz jego przyjaciół z ekipy demaskującej przebierańców - przystojniaka Freda, ślicznotkę Daphne, mądralę w okularach Velmę i strachliwego chudzielca Kudłatego.

Smerfy - kolorowanki z bajek

Pokolorujmy razem naszych malutkich, niebieskich przyjaciół. Śliczną Smerfetkę, smerfa Łasucha, Ważniaka w okularkach, Zgrywusa, Lalusia, Harmoniusza, Papę Smerfa oraz nikczemnika, łysawego czarodzieja Gargamela i jego kocurka.

kolorowanki bajki podstrony:

do wydruku kolorowanki z bajek dla dzieci

kolorowanki do wydruku zobacz również:

kontakt: zainkir@o2.pl