kolorowanki Dobranocny Ogród malowanki do wydruku

kolorowanki Dobranocny Ogród

malowanki do wydruku z bajki dla dzieci

Oto Igipigiel, wesoły telewizyjny kompan naszych maluszków. Maluchy go uwielbiają.

Kolorowanki Dobranocny Ogród zapraszają na spotkanie z przyjaciółmi poznanymi w tym magicznym miejscu jakim jest Dobranocny Ogórd. Czekają na Was Igipigiel, Makka Pakka, Upsy Daisy, Tomblibusie, Pontipiny, Ninky-nonk i Hahusie .

Kolorowanki Dobranocny Ogród do wydruku to propozycja przede wszystkim dla najmłodszych malarzy i rysowników, czyli miłośników kolorowania. Słodkie, zazwyczaj nieme istotki, wzbudzają wybuchy radosnych emocji u maluszków.

Kolorowanki Dobranocny Ogród przedstawiają postać która jest głównym bohaterem tej bajki dla najmniejszych maluszków. Mowa tutaj oczywiście o Igipiglu. Igipigiel uwielbia spacerować ze swoim czerwonym kocyku po zielonej trawce Dobranocnego Ogrodu. Jego najlepszą przyjaciółką w ogrodzie jest przypominająca dziewczynkę Upsy Daisy. Wśród kolorowanek na tej stronie bez trudu odnajdziecie wizerunki Igipigla.

kolorowanki Dobranocny Ogród do wydruku to oczywiście, że przyjemność płynąca z kolorowania i malowania, ale również możliwość spotkania oko w oko z Makką Pakką.Makka Pakka uwielbia się przytulać, szczególnie do swoich kamyczków. To takie rozczulające. Wóżek Makki Pakki to nieodłączny kompan, tej naszej cudownej istotki.

Tym razem kolorowanki Dobranocny Ogród przedstawiają postać dobrze znaną widzom bajki. Z wyglądu przypomina kamień, więcej uwielbia przytulać do snu kamienie, zawsze spaceruje po Dobranocnym Ogrodzie z wózeczkiem. O kim mowa? Tak, oczywiście to Makka Pakka. Wśród malowanek na tej stronie, bez kłopotu odnajdziecie Makkę Pakkę.

Kolorowanki Dobranocny Ogród do wydruku to kolejna szansa na spotkanie z Upsy Daisy. Upsy Daisyto istotka przypominająca dziewczynkę. Upsy Daisy uwielbia śpiewać i jest najlepszą przyjaciółką innego bohatera bajki Igipigla.

Oto powyżej Upsy Daisy. Upsy Daisy mieszka w Dobranocnym Ogrodzie, śpi w przenośnym łóżeczku pośród zapachu stokrotek. Upsy Daisy kocha śpiewać i tańczyć.

Czas poznać Tomblibusie. Kolorowanki Dobranocny Ogród przedstawią teraz te trzy sympatyczne istotki. Pewnie nie wiedzieliście, ale Tomblibusie mają imiona. Nazywają się Ooo, Eee i Unn, rzekłbym dość intrygująco. Oo to ten, co nosi brązowo-różowy strój, Eee ubiera się na różowo-żółta, a Uun to czerwono-zielony Tomblibuś.

kontakt: zainkir@o2.pl