kolorowanki Krudowie malowanki do wydruku

może polubisz także:

kolorowanki Krudowie

malowanki do wydruku z bajki dla dzieci, obrazki do pokolorowania kredkami

Kolorowanki Krudowie do wydruku prezentują przede wszystkim zbiór postaci z bajki. Znajdzieci zatem tutaj lidera i nadopiekuńczego ojca Gruga, Eep córkę i narratorkę bajki. Eep jest odważną i ciekawą świata dziewczyną, która pragnie odmienić swoje dotychczasowe życie jaskiniowca.

Kolorowanki Krudowie do wydruku prezentują również postać Guya. Guy to chłopak, który potrafi okiełznać moc ognia, czyli potrafi rozpalić ognisko. Towarzyszy mu zwierzak Pasek. Pasek jest mądrym i muzykalnym zwierzątkiem przypominającym leniwca.

Kolorowanki Krudowie do wydruku przedstawiają również postać najmłodszej z rodziny. Mowa tu oczywiście o Dzidzi. Cóż można rzec, o tej małej, jaskiniowej dziewczynce. Jest troszkę dzika, lubi gryżć dzięki czemu przydaje się w polowaniu.

Kolorowanki Krudowie do wydruku przedstawiają również postać Babci czyli teściowej Gruga. Grug ma nadzieję na jej rychłe zejście z tego świata, ale w finale bajki ich relacje znacznie się poprawiają. Babcia gdy jest głodna potrafi stać się naprawdę dzika, szybko się uczy i szybko dostrzega w Guyu przewodnika rodziny.