kolorowanki Zakochany kundel do wydruku

kolorowanki dla dzieci: kolorowanki z bajek Disney
dla dzieci kolorowanki do wydruku zakochany kundel kolorowanka disney

kolorowanki Zakochany kundel
malowanki do wydrukowania
z bajki Walt Disney

Kolorowanki Zakochany kundel

Sympatyczny film animowany od Walt Disney, zrealizowany w 1955 roku.
Do pomalowania: suczka Lady, kundelek Tramp, miłosne sceny.

Kolorowanki Zakochany kundel

obrazki Lady i Tramp z bajki Disney dla dzieci do pokolorowania

Kolorowanki Zakochany Kundel do wydruku zapraszają do pokolorowania jednej z głównych bohaterek bajki rozpieszczonej Lady, suczki rasy cocker spaniel. Poniżej również odkryjcie wiele malowanek z Lady.

Kolorowanki Zakochany Kundel do wydruku zapraszają do pokolorowania jednego z głównych bohaterów bajki, mowa tutaj oczywiście o naszym Trampie. Poniżej również odkryjcie wiele malowanek z Trampem.

Kolorowanki Zakochany Kundel do wydruku to kolejna szansa na spotkanie z bohaterami filmu Disney. To także możliwość przypomnienia sobie, wydarzeń, scen z bajki. Zapraszam do pokolorowania ostatniej już kolorowanki z bajki Zakochany Kundel.

Kolorowanki Zakochany Kundel do wydruku - kilka słów o bajce.
Zakochany Kundel (tytuł org. Lady and the Tramp) to amerykański film animowany stworzony przez wytwórnię Walta Disneya. Bajka miała swoją premierę 16 czerwca 1955 roku. Premiera bajki w naszym kraju miała miejsce w 1962 roku w pierwszej wersji dubbingu. Premiera drugiej wersji dubbingu: 30 maja 1997 roku. W 2001 roku pojawiła się druga część (sequel) o tytule Zakochany Kundel II: Przygody Chapsa. Z kolei w 2019 roku pojawił się aktorski film o tym samym tytule co orginał.

dla dzieci kolorowanki do wydruku z Zakochany kundel

kolorowanki do wydruku zobacz również

kontakt: zainkir@o2.pl