dla dziewczyn kolorowanki do wydruku Hello Kitty
[1]
kolorowanki dla dziewczynek: kolorowanki Hello Kitty

kolorowanki Hello Kitty
do wydruku

kolorowanki dla dziewczynek

Do pokolorowania: nasze dziewczynki spotkają tutaj swoją ulubioną maskotkę, słodkiego kociaczka któryleży na plaży pod palmą, wcina lody, śmiga na rowerku, strzela z łuku, odwiedza cyrk i ogląda słonia, odwiedza zoo, pędzi kabrioletem palmową aleją, bawi się w ogrodzie, ubiera świąteczną choinkę.

Kolorowanki Hello Kitty dla dziewczynek

Nasz słodki kociak Hello kitty to postać stworzona przez japońską firmę Sanrio, już szmat czasu temu bo, w 1974 roku. Kotek, a właściwie to kotka jest bohaterką wielu bajek rysunkowych, animowanych i książeczkowych, sympatycznych gierek komputerowych dla dzieci, ozdobą koszulek, torebek, kubeczków i mnóstwa innych fajnych gadżetów. Musicie wiedzieć, że wizerunek naszej słodkiej kici pojawił się po raz pierwszy na plastikowej portmonetce. Poza tym nasza kicia jest kotem rasowym, a mianowicie to japoński bobtail (tak szczerze to średnio go przypomina, ale wikipedia nie kłamie przecież - taki żarcik).

Obrazek do wydruku, dla dziewczynek do pokolorowania kredkami. Tematyka, to popularny wśród naszych maluchów słodki kotek Hello Kitty. Nasz kotek ubiera piękną choinkę na święta Bożego Narodzenia, wiesza również skarpetki na upominki.

dla dziewczyn kolorowanki do wydruku Hello Kitty
[1]

kontakt: zainkir@o2.pl