kolorowanki Jej Wysokość Zosia do wydruku

może polubisz także:

kolorowanki Jej Wysokość Zosia

malowanki Disney dla dziewczyn, obrazki do wydruku

Jej Wysokość Zosia, po angielsku Sofia the First to przesympatyczny serial animowany, który przedstawia perypetie, siedmioletniej dziewczynki, księżniczki o imieniu Zosia. Zosia mieszka w przepięknym pałacu królewskim wraz ze swoją mamą Królową Mirandą oraz przybarnym tatą królem Rolandem Drugim. Księżniczka Amber oraz książę Janek to jej przybrane rodzeństwo. Poza tym Zosia ma wielu futrzastych i pierzastych przyjaciół. Zosia to przemiła i sympatyczna dziewczynka, która sprawia, że wszyscy wokół niej czują się wyjątkowi. Kolorowanki Jej Wysokość Zosia to temat przede wszystkim dla naszych dziewczynek.

Zosia w wielu odcinkach spotyka inne księżniczki Disneya. W jednym z odcinków gdy ma kłopoty z latającym dywanem spotyka Dżasminę. W odcinku z syrenkami, spotyka dobrze nam znaną syrenkę Ariel. Obejrzyjcie malowanki do wydruku, kolorowanki Jej Wysokość Zosia i wybierzcie te, które się Wam najbardziej podobają. Choć wybór może nie jest zbyt szeroki, ale na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Kolorowanki Jej Wysokość Zosia to prawdziwa gratka dla dziewczynek, małych miłośniczek tego animowanego serialu Disney. Na tej malowance widzimy Amber ze skrzydłami motyla. Kto pamięta jak to się stało, że Amber została obdarzona skrzydłami? I jak to się dla niej skończyło?

menu:

dla dziewczynek:

kolorowanki Disney:

kontakt: zainkir@o2.pl