kolorowanki My Little Pony malowanki do wydruku

kolorowanki My Little Pony

kolorowanki My Little Pony podstrony:

Kolorowanki My Little Pony

malowanki kucyki dla dziewczynek, obrazki do wydruku

miniatura obrazka z kucykiem Applejack z My little Pony

kolorowanki My little Pony - kucyk Applejack

Applejack to słodki kucyk o pomarańczowej sierści, z piękną blond grzywką i długim, spiętym ogonkiem. Ma piękne, głębokie, zielone oczęta i śliczną piegowatą buźkę, a na główce nosi zawadiacki, kowbojski kapelusz, który ściąga tylko do snu (świetnie włada lassem). Jej wyjątkowy znaczek to trzy słodziutkie, czerwone jabłuszka.

Kucyk Applejack mieszka wraz ze swoją kucykową rodziną na farmie jabłek Sweet Apple położonej w malowniczej okolicy miasteczka Ponyville. Dziewczynka ma za rodzeństwo starszego brata Big Macintosha oraz młodszą siostrę Apple Bloom z którymi mieszka na farmie. Oprócz brata i siostry z Applejack na farmie mieszka jej babcia Smith oraz suczka Winona. Kolorowanki My little Pony to kopalnia wiedzy o naszych słodkich kucykach.

Ulubionym zajęciem Applejack są oczywiście różnorodne zajęcia na jej rodzinnej farmie jabłek Sweet Apple. Ciekawostka - klejnot Applejack symbolizuje uczciwość i jest to piękny złoty naszyjnik z klejnotem przypominającym kształtem jabłko. Klaczka bowiem, z charakteru jest dobrą, prostolinijną, uczciwą, nie obawiajającą się ciężkiej pracy na farmie i troszkę upartą dziewczynką, taki ogólnie typ wiejskiej, uczciwej, robotnej dziewuchy. No cóż, nasza Applejack jest doprawdy słodka, a kolorowanki My little Pony Przyjaźń to magia z nią, to dopiero początek wielkiej przygody z kucykami. Zerknijcie Niżej, czekają tam na Was kolejne obrazki z naszymi słodkimi kucykami.

miniatura obrazka z kucykiem Big Macintosh z My little Pony

kolorowanki My little Pony - kucyk Big Macintosh

Big Macintosh to duży, dobrze umięśniony (pracuje na farmie) czerwony kucyk z pomarańczowym ogonkiem i grzywą. Ma zielone oczy i po trzy piegi na policzkach. Jego wyjątkowym znakiem jest pół dużego zielonego jabłka.

Big Macintosh początkowo miał nosić imię Big Apple. Jego imię to połączenie słów big (po angielsku duży) i Macintosh (popularna odmiana jabłek). Jest to starszy brat Applejack. Razem wraz z młodszą siostrą Apple Bloom oraz babcią Smith mieszkają i pracują na farmie jabłek Sweet Apple. Jego przyjaciółką jest nauczycielka z Ponyville śliczna Cheerilee. Big Macintosh jest kucykiem dość mrukliwym, małomównym ale uczciwym, pracowitym (jest silny ciągnie płóg którym orze ziemię, ciągnie wóz, zbiera jabłka strząsając je z gałęzi jednym kopnięciem). Kocha swoją jabłuszkową rodzinę. Kolorowanki My little Pony z Big Macintoshem znajdziesz powyżej i poniżej tej notki.

miniatura obrazka z kucykiem Apple Bloom z My little Pony

kolorowanki My little Pony - kucyk Apple Bloom

Apple Bloom to śliczny, delikatnie żółty mały kucyk z różowym ogonkiem i różową grzywką, z wpiętą weń ogromniastą różową kokardką. Ma ładne, duże pomarańczowe oczęta z kobieco uniesionymi rzęsami.

Klaczka Apple Bloom to młodsza siostra Applejack i Big Macintosha oraz wnuczka babci Smith. Wszyscy czworo mieszkają na farmie jabłek Sweet Apple położonej niedaleko miasteczka kucyków Ponyville. Apple Bloom wraz z Sweetie Belle i Scootaloo tworzą Znaczkową Ligę, której celem jest zdobycie wyjątkowego znaczka. Ponieżej znajdziecie kolorowanki My little Pony wśród których znajduje się jedna przedstawiająca naszą, kucykową Znaczkową Ligę. Każdy z kucyków należy do innej grupy Apple Bloom to kucyk ziemski, Sweetie Belle to magiczny jednorożec, a Scootaloo jest skrzydlatym pegazem.

Apple Bloom można przetłumaczyć jako zielone, niedojrzałe jabłuszko (Apple po angielsku to jabłko, zaś Bloom to rozwijać się, kwitnąć, rosnąć). Apple Bloom tak jak widać na malowankach to jeszcze kucyk dziecko i uczęszcza do szkoły w Ponyville.

miniatura obrazka z jednorożcem Twilight Sparkle z My little Pony

kolorowanki My little Pony - jednorożec Twilight Sparkle

Twilight Sparkle to jednorożec, ale występuje również jako Alicorn czyli połączenie jednorożca z pegazem. W tej wersji obdarzony jest skrzydłami. Twilight Sparkle ma śliczny rożek, jak na jednorożca przystało, fioletową sierść, granatową grzywę i ogon z dwoma pasemkami (różowe i fioletowe). Jej wyjątkowy znaczek to różowa gwiazda otoczona pięcioma białymi, mniejszymi gwiazdkami.

Księżniczka krainy Equestrii Alicorn Twilight Sparkle urodziła się w stolicy królestwa Canterlocie. Jest córką jednorożców.Jej tata to Night Light, a mama Twilight Velvet. Jest młodszą siostrą Shining Armora. Jest najlepszą uczennicą Księżniczki Celestii. Mieszka obecnie w Tęczowym Królestwie Przyjaźni. Oto garść faktów o księżniczce Twilight Sparkle, a poniżej oraz powyżej odkryjecie kolorowanki My little Pony z tą postacią.

miniatura obrazka z kucykiem pegazem Fluttershy z My little Pony

kolorowanki My little Pony - skrzydlaty kucyk pegaz Fluttershy

Fluttershy to pegaz (taki skrzydlaty konik) o żółtej sierści i długiej, zakręconej, delikatnie różowej grzywie i długaśnym ogonku. Wyjątkowy znaczek Fluttershy to trzy malutkie różowe motylki. Pierwowzorem Fluttershy jest kucyk Posey z serii zabawek z roku 1985.

Pegazik Fluttershy mieszka na obrzeżach miasta kucyków i jednorożców Ponyville, w niebezpiecznie bliskim sąsiedztwie tajemniczego, mistycznego i zamieszkanego nawet przez paskudne potwory Lasu Everfree. Fluttershy podobnie jak większość pegazów w Equestrii pochodzi z Cloudsdale, czyli niesamowitego, powietrznego stworzonego z chmur pięknego miasta. Lubisz kolorować śliczne słodkie kucyki, pegazki, jednorożce - kolorowanki My little Pony czekają na Twoje zaangażowanie i przede wszystkim kredeczki.

Fluttershy jest bardzo troskliwa, dba o zwierzątka w lesie, ale jej pupilkiem jest biały króliczek Angel. Króliczek, choć nazywa się aniołek (po angielsku Angel), to prawdziwa z niego rozkapryszona bestyjka.

miniatura obrazka z jednorożcem Rarity z My little Pony Przyjaźń to magia

kolorowanki My little Pony - jednorożec Rarity

Rarity to piękny, klasycznie biały jednorożec z długą zakręconą fioletową grzywą i równie długim i zakręconym ogonkiem. Ma piękne oczęta z długimi kobiecymi rzęsami. Jej wyjątkowym, wyróżniającym znaczkiem są trzy niebieskie diamenciki (Rarity nieomylnie potrafi odnajdywać kryształy i drogocenne kamienie szlachetne).

Rarity urodziła się w Ponyville (chciałaby mieszkać w Canterlot stolicy Equestrii) jej rodzicami są jednorożce Magnum i Pearl, posiada również młodszą siostrę Sweetie Belle. Rarity w Ponyville prowadzi Butik Karuzela, gdzie oddaje się swojej największej pasji czyli krawiectwu. Jest zapaloną miłośniczką mody, szyje od źrebięcia. Rarity posiada kotkę o imieniu Opal. Jednorożce, kucyki, alicorny wszystkie te słodki magiczne istotki znajdziecie tutaj - kolorowanki my little pony czekają, aż je pokolorujesz.

Jak widać powyżej Rarity dba o to, aby wyglądać wytwornie i elegancko. Jej grzywa i ogon są zakręcone w wieczorowe loki i modne fale. Pragnie życia w świetle reflektorów, być doceniana i rozpoznawana, uwielbia flirty i amory. Gdy poznasz już lepiej swoje ukochane kucyki, wydrukuj obrazek i pokoloruj kolorowanki My little Pony.

miniatura obrazka z kucykiem Pinkie Pie z My little Pony Przyjaźń to magia

kolorowanki My little Pony - kucyk Pinkie Pie

Pinkie Pie to delikatnie różowy kucyk z piekną pofalowaną ciemnoróżową grzywą i bujnym ogonkiem. Ma piękne kobiece oczęta. Jej wyjątkowy znaczek to trzy baloniki.

Pinkie Pie to jedna z głównych bohaterek serialu. Wychowała się na pozbawionej radości życia rodzinnej farmie, ale po odkryciu swojego znaczka, organizując bale i imprezy zmieniła ją w oazę wesołości i śmiechu. Obecnie pracuje i mieszka w Ponyville, gdzie pomaga rodzinie Cake w prowadzeniu cukierni Cukrowy Kącik. Piecze ciasteczka i babeczki oraz opiekuje się maluchami. Kolorowanki My Little Pony to zdecydowanie propozycja dla dziewczynek, słodka i urocza Pinkie Pie, na pewno je zachwyci.

kolorowanki my little pony podstrony:

menu:

kolorowanki My Little Pony

Kolorowanki z bajki "My Little Pony. Przyjaźń to magia."

Serial animowany dla dziewczynek.