kolorowanki zobacz również:

kolorowanki Dzwoneczek wróżki, elfy Disney

malowanki dla dziewczynek, obrazki do wydruku wróżki Disney

Dzwoneczek (orginalnie Tinker Bell) to chyba najbardziej rozpoznawalna wróżka stworzona przez wytwórnię Walt Disney. Po raz pierwszy pojawia się w bajce o Piotrusiu Panie jako postać poboczna (nie zabiera głosu). Cała jej historia została przedstawiona po raz pierwszy w bajce "Dzwoneczek". Jego kontynuacją jest bajka o tytule "Dzwoneczek i zaginiony skarb". W serii bajek o wróżce pojawiają się także tytuły: "Dzwoneczek i uczynne wróżki" oraz "Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł" (Dzwoneczek poznaje swoją siostrę zimową wróżkę Barwinkę). Najnowsza bajka to: "Dzwoneczek i sekret piratów".

Dzwoneczek to cynka czyli wróżka garnkowo-patelniowo, mieszka w fajnym domku z imbryczka w przepięknej baśniowej krainie nazywanej Przystanią Elfów. Dzwoneczek jest siostrą Barwinki (jest to zimowa wróżka) oraz przyjaciółką wróżek Jelonki, Mgiełki, Różyczki, Iskierki.

Kolorowanki Dzwoneczek przedstawiają obrazki z naszą cynką w roli głównej oraz innymi wróżkami z Przystani Elfów. Są tutaj także elfy znane z serii bajek - Terencjo, Jelonka, Różyczka, Widia, Iskierka, Mgiełka oraz myszka Ser.

kontakt: zainkir@o2.pl