kolorowanki Monster High - zobacz również:

kolorowanki Monster High

kolorowanki Monster High podstrony:

Kolorowanki Monster High - do wydruku

malowanki dla dziewczynek

Żadnej z mamusiek, nie trzeba mówić, co to takiego w ogóle jest te Monster High. Nasze dziewczynki wprost uwielbiają te laleczki i bez cienia wątpliwości także pokochają kolorowanki Monster High. Czy wiecie, że wygląd laleczek Monster High jest inspirowany znanymi potworami z filmów grozy, czyli filmów dla dorosłych?. Draculaura (inspiracja to najbardziej znany wampir Dracula), Frankie Stein (inspiracja to potwór szalonego naukowaca Frankensteina), Lagoona Blue (potwór z Czarnej Laguny), Clawdeen Wolf (wilkołak), Ghoulia Yelps, Holt Hyde, Cleo de Nile - wszyscy "potwornie" fajni, rozbudzają wyobraźnię i straszą nasze małe dziewczynki. Obecnie Monster High to bijąca rekordy popularności marka, rozpoznawalna na całym globie.

Monster High kolorowanki Clawdeen Wolf

Monsterka Clawdeen Wolf to ukochana córeczka tatusia potworzastego wilkołaka. Młoda wilczyca jest dziewczyną o pięknych rozpuszczonych, brązowych włosach układających się w fale, gęstej brązowej sierści, nie brakuje jej też wilczych kłów. Prawdziwe ucieleśnienie zdrowia i wigoru. Nasza dziewczyna to modnisia, interesuje się najnowszymi jej trendami, co widać na obrazkach poniżej.

Kolorowanki Monster High z Clawdeen Wolf to gratka dla naszych słodkich miłośniczek wilkołackich klimatów (Clawdeen ma jeszcze brata Clawda i młodszą siostrę Howleen). Clawdeen Wolf to nastolatka, ma bowiem zaledwie 15 lat ( to niewiele w porównaniu z innymi dziewczynami) i jak każda nastolatka ma bzika na punkcie ciuchów i mody. Uwielbia się przebierać, przymierzać i czarować wilczym wdziękiem i gracją.

Kim, lub czym właściwie jest Wilkołak? To według podań, legend i mitów (dawnych wierzeń) osoba, która potrafi w trakcie trwania pełni księżyca dokonać transformacji w wilka. Wilkołactwo jest również określane mianem Likantropii, lub lykantropii. Wilkołak w filmach i bajkach najczęściej przedstawiany jest jako pokryty sierścią humanoid z wilczą głową i kończynami obdarzonymi ostrymi pazurami. Wilkołaki są piekielnie szybkie i silne, doskonale widzą w ciemnościach i pałają żądzą mordu. W grze fabularnej Wilkołak Apokalipsa, wilkołaki są nazywane Garou i posiadają pięć form. Kolorowanki Monster High z naszą słodką Clawdeen to troszkę inna para kaloszy, jeśli porównywać ją z jej pierwzorem.

Monster High kolorowanki Cleo de Nile

Cleo de Nile, trzeba przyznać, to ona rządzi Straszyceum, tudzież chce nią rządzić, choć wydaje się arogancka i ogólnie rzecz ujmując wrednawa to dziewczyna na której można polegać. Dba o przyjaciół i nie pozwoli zrobić im krzywdy. Jej mamusią była mumia, a Cleo nawiedza ten świat już blisko sześć tysięcy lat, z takim doświadczeniem życiowym można każdego owinąć wokół paluszka.

Monster High kolorowanki Draculaura

Draculaura to słodka wampirzyca o romantycznym usposobieniu, a rozmowa to jej prawdziwy żywioł. Tak naprawdę to nie jest do końca prawdziwym wampirem, ponieważ nie znosi widoku krwi, a nawet mdleje na jej widok. Nie zjada mięska, tylko zieleninkę. Jest zakręcona na punkcie różu i czerni, jej stoje są stylizowane na styl gotycki i są bogate właśnie w te kolory. Więcej o tej potworniaczce możecie przeczytać tutaj: postać Monster High Draculaura

kolorowanki Monster High podstrony:

kolorowanki Monster High - Frankie Stein

Frankie Stein to monsterka, której pierwowzorem jest potwór stworzony przez szalonego naukowca doktora Frankensteina. To historia nie dla dziewczynek. Nasza dziewczyna właśnie po nim odziedziczyła, trochę kłopotliwe, szwy i śruby oraz zielonkawą, taką trupiastą skórę, ale nie wygląda wcale strasznie. Poza tym, to miła, sympatyczna, przyjacielska i nieco naiwana potworniaczka. Więcej o tej popularnej postaci możecie przeczytać tutaj: postać Monster High Frankie Stein

kolorowanki Monster High - Ghoulia Yelps

Ghoulia Yelps to mądra, oczytana i bystra dziewczyna, można nawet zaryzykować stwierdzenie, że to najmądrzejsza monsterka w Straszyliceum. Pierwowzorem Ghouli jest zombie, albo ghoul. Oba stwory nazywamy ożywieńcami albo nieumarłymi, Ghoulia jednak nie przypomina ich wyglądem. Dziewczyna ma długie niebieskie włosy, szarawą cerę i nosi okulary. Jej najlepszą przyjaciółką jest Cleo de Nile. Posiada również zwierzaczka, jest nim niebieska sówka Sir Hukacz.

kolorowanki Monster High - Howleen Wolf

Howleen Wolf to najmłodsza reprezentantka rodziny Wolfów (Clawdeen, Clawd, Clawdia). A czy kojarzycie misia Uszatka i jego oklapnięte uszko? A teraz przyjrzyjcie się Howleen, tak ona także ma takie oklapnięte niczym u psiaka uszko, ale Howleen tak jak cała rodzina Wolfów to udomowione wilkołaki. Żadne tam, milutkie pieski kanapowe. Poniżej znajdziecie kolorowankę z Howleen w wersji malutkiej z jej słodziutkim jeżykiem.

Monster High kolorowanka z malutką Howleen Wolf i jej słodkim jeżykiem dziewczynką o imieniu Cushion. Fajny obrazek dla dziewczynki do wydruku i pokolorowania kredeczkami. Układanie puzzli z bajek oraz kolorowanie to super zabawa dla naszych dzieci.

kolorowanki Monster High podstrony:

Jinafire Long

Jinafire Long to smoczyca, a raczej jej pierwowzorem jest starożytny chiński smok. Nie dziwi więc fakt, że dziewczyna potrafi posłać kulę ognia, gdy ją na to najdzie ochota. Jinafire uodziła się w chińskiej wiosce i ma liczne smocze rodzeństwo. Jak widać na kolorowankach poniżej nasza córka smoka poza tym, że zieje ogniem, ma również fajny smoczy ogonek. Poza tym jej ciało pokryte jest drobnymi, złotymi łuskami. Projektowanie i moda to jej pasje.

Lagoona Blue

Lagoona Blue to córka nimfy wodnej i potwora zamieszkującego morskie głębiny (pewnie gdzieś w okolicach Australii, bo dziewczyna mówi właśnie z australijskim akcentem). Lagoona ma piękne długie blond kędziorki, pokryta jest rybią łuską, ma też rybie płetwy na nogach, rękach i zamiast uszu. W akwarium torebce nosi różową piranię o imieniu Neptuna. Można powiedzieć, że dziewczyna ma swój styl. Ma również chłopaka, a jest nim słodkowodniak Gill Webber.

Monster High kolorowanka z Lagooną Blue z dziwną, zmutowaną żabkę. Obrazek dla dziewczynki miłośniczki laleczek firmy Mattel. Wydrukuj go na domowej drukarce, pomaluj i powieś na ścianie w swoim pokoiku.

Operetta

Operetta jest ukochaną córeczką upiora z opery (Jej pierwowzorem jest postać z powieści o tytule "Upiór w operze"). Nasza utalentowana muzycznie dziewczyna ma fiołkową cerę i długie, czerwone, czesane w stylu retro włosy. Jej zwierzątkiem jest mały pajączek. Pewnie dlatego, lubi otaczać się przedmiotami z wzorkiem pajęczynki.

Robecca Steam

Robecca Steam jest człekopodobnym robotem czyli androidem, "córką" nawiedzonego naukowca (została przez niego skonstruowana). Steam to po angielsku para wodna, tak więc czasami gdy nasza dziewczyna staje się troszkę poirytowana z jej uszek i noska ulatuje gorąca para. Robecca jest zbudowana z metali, ma też tak jak widać to na kolorowance obok, fajowe odrzutowe buty. Ciekawostaka - jej żrenice mają kształ kół zębatych. Zapraszam zatem do zapoznania się z kolorowankami Monster High z Robeccą Steam.

Po lewej obrazek dla dziewczynki z Robeccą Steam, laleczką Monster High, które uwielbiają nasze córeczki. Kolorowanka przeznaczona do wydrukowania na domowej drukarce i pokolorowania kredeczkami. Zabawa lalkami Monster High to super zabawa, podobnie jak układanie puzzli i kolorowanie malowanek.

Rochelle Goyle

Rochelle Goyle to wiekowa panna, liczy sobie, bowiem aż 415 wiosen. Jej pierwowzorem jest stworzenie nazywane gargulcem. Gargulce to skrzydlate i rogate stwory, które pod wpływem promieni słonecznych przybierają kamienną postać. Tą kamienną skorupę zrzucają, gdy nadchodzi zmrok. Gargulce często występowały w architekturze gotyckiej. Po tym krótkim wstępie zapraszam do zerknięcia poniżej na kolorowanki Monster High właśnie z Rochelle Goyle. Czyż, nie jest urocza?

Skelita Calaveras

Skelita Calaveras to postać koścista, niczym niektóre modelki i głównie pozbawiona skóry, choć włosy ma bujne i długie. Ta dziewczyna wygląda tak, ponieważ jej pierwowzorem jest kościotrupek, tudzież szkieletorek (po angielsku "skeleton", stąd zapewne imię Skelita). Stworki te, występują często w grach rpg w klimatach fantasy, a wywodzą się już z czasów starożytnych, gdy ludzie wierzyli w wilkołaki, wampiry i inne gargulce. Poniżej znajdziecie kilka kolorowanek Monster High właśnie z tą nieśmiałą szkieletorką. Rarytas dla dziewczynek.

Spectra Vondergeist

Spectra Vondergeist to wiekowa dziewczyna, pochodzi bowiem z XIX wieku i jest duchem. Niematerialna forma ducha pozwala jej przenikać przez materialne bariery, takie jak ściany. Na Spectrę nie działa wiele praw fizyki, potrafi ona również lewitować i latać. Łańcuchy będące atrybutem pojękujących duchów w zapadłych zamczyskach, jej służą za biżuterię. Jej pieszczoszkiem jest duszek fretki o imieniu Rhuen. Zapraszam do obejrzenia i wydrukowania kolorowanek Monster High z córką ducha czyli słodką paplą Spectrą. Zabawa lalkami Monster High to mega frajda, podobnie jak układanie puzzli i malowanie obrazków.

Toralei Stripe

Toralei Stripe to dziewczyna kot, trochę też kotołak z wyglądem tygrysicy z grzywką w słodkim stylu scene girls. Toralei to swoista kwintesencja dzikości natury i zwinności, uparta, sarkastyczna, uwielbia dogryzać (ma cięty język) i czynić drobne złośliwości (szczególnie Cleo de Nile), z drugiej strony honorowa i pewna siebie. Słodkim pieszczoszkiem naszej dziewczyny jest Sweet Fang (słodki kieł), malutki tygrysek szablozębny. Toralei Stripe to dziewczyna z pazurem. Poniżej kilka kolorowanek Monster High właśnie z tą słodką złośniczką.

do wydruku kolorowanka z kocią monsterką Toralei Stripe i jej słodkim, malutkim tygrysekiem Sweet Fangiem - zabawa lalkami Monster High oraz kolorowanie malowanek to mnóstwo zabawy dla naszych czarujących dziewczynek.

Twyla kolorowanki Monster High 13 życzeń

Twyla to nieśmiała dziewczyna, lubiąca pozostawać w cieniu, dosłownie w cieniu skrywa swoją skromną osobę. Twyla to potomkini potwora nazywanego BoogieManem. Jest to stworek, którym rodzicie straszą swoje niegrzeczne dzieci. Twyla po raz pierwszy pojawia się na ekranie w filmie "13 życzeń". Dziewczynki które uwielbiają bawić się lalkami Monster High, pokochają również kolorowanki z postaciami z bajek i książek.

malowanka z Twylą z bajki Monster High 13 życzeń. Jest to fajny obrazek dla dziewczynki zakochanej w laleczkach Monster High, która z przyjemnością sięgnie po kredeczki i pokoloruje ten obrazek.

Holt Hyde

Holt Hyde jest synem Pana i Pani dr Jekyll. Jego pierwowzorem jest postać występująca w noweli napisanej przez szkockiego pisarza Roberta Louisa Stevensona pt. "Doktor Jekyll i pan Hyde". W noweli Dr Jekyll jest cenionym lekarzem. Odnajduje sekret eliksiru, który pozwala zmieniać osobowość. Pod osłoną mroku Doktor Jekyll zamienia się w potwornego Pana Hyde'a, i staje się bestią w ludzkiej skórze. Z kolei Holt Hyde z Monster High jest osobą towarzyską i muzykalną. Drugim wcieleniem Holta jest Jackson Jekyll.

kolorowanki Monster High Clawd Wolf

Wydowna Spider

Deuce Gorgon

Nefera de Nile

kolorowanki Monster High - dla dziewczynek

słodka i piękna Cleo de Nile z Monster High miniatura kolorowanka monster high z Cleo de Nile
potworzasta Frankie Stein z Monster High miniatura kolorowanki z frankie stein z bajki monster high
wampirzyca Draculaura z Monster High miniatura kolorowanki z dracularą z bajki monster high, dziewczyna ma kucyki i pokazuje wampirze ząbki
kolorowanka z bajki dla dziewczynek kolorowanka dla dziewczynek z postacią z monster high
Lagoona Blue z Monster High kolorowanka lagoona blue z monster high, bohaterka bajki dla dziewczynek
malowanka z Monster High malowanka Monster high
do wydruku obrazek z Clawdeen Wolf do wydruku kolorowanka Clawdeen Wolf z Monster High
obrazek Frankie Stein z pieskiem Watzitem kolorowanka Frankie Stein z pieskiem Watzitem z bajki Monster High
kolorowanka Clawdeen Wolf z Monster High do wydruku kolorowanka Clawdeen Wolf z Monster High
obrazek do wydruku z Draculaurą na fotelu kolorowanka do wydruku z Draculaurą siedzącą na fotelu z bajki Monster High dla dziewczynek
odlotowa Lagoona Blue z bajki dla dziewczynek kolorowanka Monster High z postacią Lagoona Blue, bajka dla dziewczynek
wampirzyca Draculaura kolorowanka Monster High Draculaura kolorowanka Monster High dla dziewczynek obrazek do wydruku
Ghoulia z Monster High ze swoją sową kolorowanka Ghoulia z Monster High ze swoją sową, postać z bajki
Lagoona Blue z bajki dla dziewcząt kolorowanka Monster High z Lagoona Blue, bajka dla dziewcząt
malowanka dla dziewczyn, Ghoulia i Cle de Nile kolorowanka Monster High, Cleo de Nile i Ghoulia

kolorowanki Monster High podstrony:

menu:

dla dziewczynek:

kolorowanki z bajek:

kolorowanki Monster High

Kolorowanki z bajki "Monster High"

Monster High to kreskówka, której bohaterowie są inspirowane postaciami z filmów grozy. I tak mamy tutaj nawiązania do najbardziej popkulturowego wampira Draculi, egipskiej mumii, Meduzy rodem z greckich mitów, oraz potwora z Czarnej Laguny. Paskudne zombiaki i okrutne wilkołaki również są, nieobce dzieciakom oglądającym ten serial. Ponadto sama, seria "Monster High" obejmuje również produkty takie jak: zabawki torebki, ciuszki, artykuły papiernicze, torby, oraz książki (dwa tomy z trzech wydanych w USA, są dostępne również w naszym kraju).

kolorowanki i opis postaci z Monster High