kolorowanki Strażak Sam do wydruku

kolorowanki Strażak Sam
malowanki do wydruku

Kolorowanki z bajki "Strażak Sam"


Do pokolorowania: nasze kochane dzieci pomalują kredkami naszego dzielnego chwata Sama, który poda pomocną rękę każdemu w potrzebie. Znajdzie się też wóz strażacki, a nawet helikopter.

Kolorowanki Strażak Sam

malowanki do wydruku z bajki dla dzieci do pokolorowania kredkami

Bajka Strażak Sam to przede wszystkim propozycja dla chłopców. Dzielny i nie popełniający błędów strażak Sam zawsze wykona powierzone mu zadanie. To zdejmie biednego kotka z drzewa, ugasi pożar lasu w okolicach Pontypandy zaprószony przez rozrabiakę Normana Price, czy wyciągnie tonącego z oceanu. Kolorowanki Strażak Sam przedstawiają bohaterów serialu - Dylis Price mamę Normanka największego łobuza w Pontypandy, Trevora Evansa, strażaka Elvisa i Penny.

Na malowankach powyżej widzimy naszych dzielnych strażaków z Pontypandy. Komendant Stelle, szef Sama, Elvisa, Penny i Trevora prezentuje się doprawdy znakomicie. Kolorowanki Strażak Sam to frajda dla chłopców.

Każdy prawdziwy strażak, choć raz powinien ocalić kotka, zagubionego pośród konarów najwyższego drzewa w okolicy. Na ekranie widzieliśmy, że kotek o imieniu Róża należący do Belli Lasagne umożliwił Samowi niejednokrotnie udowodnić, że jest prawdziwym i najlepszym strażakiem w Pontypandy. Kolorowanki Strażak Sam przedstawiają naszego, dzielnego ratownika mieszkańców Pontypandy tudzież kotów.

kontakt: zainkir@o2.pl