kolorowanki Hulk do wydruku

[1]
kolorowanki do wydruku: Hulk kolorowanki

malowanki dla chłopców
kolorowanki Hulk

Kolorowanki "Hulk"

Swietna seria komiksów oraz pełnometrażowe filmy (występuje także w "Avengers").
Do pokolorowania: dla chłopców do pomalowania wielki potężnie zbudowany prawie bezmózgi, zielony potwór o niszczycielskiej sile.

Kolorowanki Hulk Avengers - dla chłopców

malowanki do wydruku i pokolorowania kredkami

Hulk to potężny, zielony, muskularny olbrzym, nie łatwo to powiedzieć, ale jednak potwór. W każdym razie bardzo często zachowuje się jak rozwścieczony, niszczący wszystko wokół bezmózgi potwór. Tak naprawdę Hulk to alter ego Bruce'a Bannera, wybitnego naukowca, który obrywa zbyt wysoką dawką promieniowania gamma. Po tym zdarzeniu, zestresowany Bruce przeobraża się w Hulka czyli bohatera głównego kolorowanek na tej stronie.

Należy zauważyć, że Hulk bezwątpienia jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci z Marvel Comics. Bez dwóch zdań, prawie każdy maluch kojarzy zielonego olbrzyma uwielbiającego miażdzyć, rozgniatać i obijać facjaty podłym złoczyńcom. Poza komiksem Hulk pojawia się w filmach, bajkach animowanych oraz serialach. Pojawia się również na stronach kolorowanki Hulk do wydruku. Zapraszam Cię na kolejne podstrony, jest tam o wiele więcej kolorowanek z naszym zielonym olbrzymem.

kolorowanki do wydruku zobacz również: