kolorowanki Psi Patrol do wydruku

może polubisz także:

kolorowanki Psi Patrol

malowanki z bajki dla dzieci, obrazki do wydruku

Nasi chłopcy uwielbiają serial o dzielnych pieskach. Przywódcą Psiego Patrolu jest chłopiec o imieniu Ryder. W skład wchodzą patrolu wchodzą Chase policjant, Marshall strażak, Zuma ratownik morski, Rubble budowlaniec, Roxy mechanik i Sky pies który lata. Kolorowanki Psi Patrol przedstawiają postacie z serialu i bez wątpienia spodobają się naszym chłopcom.

Pieski z Psiego Patrolu przeżywają wiele przygód. W Zatoce Przygód jest zawsze ktoś, komu niezbędna będzie pomoc naszych sympatycznych piesków. Nie ma problemu, którego nie rozwiążemu - woła Ryder i zawsze ochoczo rusza z pomocą.

W Zatoce Przygód pojawiają się różne ciekawe postacie. Pewnego dnia zawitał w te rejony, malutki kosmita z dużą głową jak główka kapusty. Pieski i Ryder oczywiście pomogą mu wrócić do zatroskanej mamy. Psi Patrol jest niezawodny, nawet w tak trudnym zadaniu. Kolorowanki Psi Patrol to jedna z niewielu okazji na ponowne spotkanie z naszymi sympatycznymi pieskami, które nie opuszczą nikogo w potrzebie.

Pieski z Psiego Patrolu, to naprawdę dzielne szczeniaczki, uratują maleńkie żółwiki, dziecko wieloryba, odkryją tajemnicę górskiego potwora, schwytają figlarną małpkę, uratują białą kurkę, sympatycznej Pani Burmistrz. Kolorowanki Psi Patrol obejmują bohaterów bajki, Chasea, Marshalla, Rubblea i pozostałych psiaków z patrolu.

kontakt: zainkir@o2.pl