kolorowanki Filuś i Kubuś do wydruku CUPHEAD malowanki

może polubisz także:

kolorowanki Filuś i Kubuś do wydruku CUPHEAD

malowanki dla dzieci, kolorowanki do pokolorowania kredkami

Oto pierwsza propozycja z Kolorowanek Filuś i Kubuś do wydruku CUPHEAD. Nasz urwipołeć ma nietęgą minkę, czyżby i tym razem wpakował się w kłopoty? Na to wyglada. Czyje to ucho i co tam się wydarzyło? Czy bracia poradzą sobie i tym razem? Oto jest pytanie.

Oto przed Tobą Kolorowanki Filuś i Kubuś do wydruku CUPHEAD. Filuś i Kubuś to serial animowany oparty na przebojowej grze Cuphead od studia MDHR. Jeżeli jeszcze tego nie wiesz, to wspomnę tylko, że gra Cuphead to klasyczna platformówka z mocnym naciskiem na starcia z niebezpiecznymi bossami. Ten szczególny styl graficzny, to inspiracja kreskówkami z lat 30. XX wieku. Zapraszam Cię do zapoznania się najnowszymi kolorowankami przeznaczonymi do wydruku.

Kolorowanki Filuś i Kubuś do wydruku malowanki Cuphead prezentują kolejną propozycję. Kilka godzin zajęło stworzenie tej bogatej w detale kolorowanki. Niesforni bracia ujeżdzają okrakiem wielką, czerwoną rakietę. Rakieta zostawia za sobą jasną, ognistą smugę i kłęby czarnego, tłustego dymu. Wokół czają się groźne stwory, ożywiony nagrobek i potępione duchy, próbujące dopaść chłopaków Cuphead. Jak zakończy się ta podróż?

Kolorowanki Filuś i Kubuś do wydruku CUPHEAD prezentują kolejną propozycję, narysowaną z pieczołowitością i dokładnością. To wariacja jednej z poprzednich malowanek. Tym razem mamy obu niesfornych braci. Zdaje się, że chłopaki mają problem z uchem.

Jeżeli zgłodniałeś, podobnie jak jeden z braci, to mam dla Ciebie propozycję. Wybierz się do lodziarni zamów trzy gałki lodów, trzymając w drugiej ręce udko kurczaka. Pomiędzy kęskami mięska z kurczaka, rozkoszuj się smakiem lodów waniliowych. Ciekawe jak to się skończy? Czy Filuś albo Kubuś nam odpowiedzą?

Kolejna propozycja z głodomorkami. Tym razem na naszej narysowanej z detalami kolorowance widzimy obu braci Cuphead. Najwyrażniej chłopcy zgłodnieli. Apetyt im dopisuje, nieprawdaż?

Po kilkugodzinnym rysowaniu udało mi się stworzyć kolejną, moim skromnym zdaniem, fantastyczną kolorowankę z bajki Filuś i Kubuś Cuphead. Serial możecie oglądać na platformie streamingowej Netflix.