Kolorowanki Smerfy do wydruku malowanki z bajki
kolorowanki dla dzieci: kolorowanki z bajek
dla dzieci kolorowanki Smerfy z bajki

dla dzieci kolorowanki Smerfy
malowanki z bajek

Kolorowanki Smerfy

Do pokolorowania: nasze słodkie maluszki użyją niebieskiej kredeczki i pomalują: Smerfetkę, Papę Smerfa, Ważniaka, Lalusia, Zgrywusa, Łasucha, malutkiego Smerfusia, Sasetkę, Hankusa. Wszyscy kochamy te przesymatyczne i urocze istotki zwane Smerfami, stworzone przez Peyo i bawiące już kolejne pokolenie.

kolorowanki Smerfy

malowanki dla dzieci do wydruku

Wszystkie smerfy kochają się w ślicznej Smerfetce, to niepodważalny fakt. Nawet Papa Smerf ulega jej wdziękowi. Dziewczynka usiadła na grzybku i opala na niebiesko swoje nóżki. Drugi obrazek pochodzi z filmu kinowego, pełnometrażowego o tytule "Smerfy 2". Pytanie za dychę: który ze smerfów najlepiej odegrałby rolę Świętego Mikołaja? Może Laluś, a może Osiłek który miałby siłę dźwigać worek pełen upominków? Nie, to Papa Smerf z białą brodą najbardziej przypomina Mikołaja. Kolorowanki Smerfy to okazja do ponownego spotkania z naszymi sympatycznymi, niebieskimi istotkami.

Kolorowanki Smerfy: oto i nasz mądrala w okularkach, najmądrzejszy we własnym mniemaniu smerf Ważniak, zawsze celną radą cię obdarzy. Prawdziwa zeń skarbnica złotych myśli. Smerf Harmoniusz na weselu zagra i gości do tańca porwie, taki z niego talent. A smerf Pracuś zaraz ołóweczkiem misterny plan naszkicuje i dokona wielkich rzeczy z tym kawałkiem drewienka, co na ramieniu dźwiga.

Oto kolejne trzy kolorowanki Smerfy dla dzieci do wydrukowania na domowej drukarence i pokolorowania kredeczkami (głównie niebieską).

Czy wiecie ile mierzy przeciętny Smerf? Smerfy są wzrostu trzech jabłek, a Smerfiki zaś wzrostu dwudziestu pięciu smerfojagód. Czyli to takie, niebieskie krasnoludki.

Cóż ten, nasz mały mądrala w okularach czyli smerf Ważniak warzy w tym wielkim kotle? Zamiast pary, gwiazdki ulatują, to pewnie będzie mikstura magiczna. Czy wiecie, że Ważniak jako jedyny w wiosce nosi okulary? Smerfetka jako jedyna przez długi czas dziewczynka w wiosce smerfów ma wielu adoratorów. Kwiatki, czekoladki to dzień powszedni. Maruda znowu kręci nosem i minę ma niewesołą. Ten typ tak ma, że trudno z nim wytrzymać. Kolorowanki Smerfy to skarbnica wiedzy o naszych niebieskich istotkach.

Nurkowanie z ogromnymi, gumowymi płetwami na nóżkach, pośród kolorowych, połyskujących łuskami rybek i falujących wodorostów to świetny pomysł na spędzenie wakacyjnego dnia. Dokąd to biegną Smerfetka i Ważniak? Chyba ściga ich wstrętny kocur Klakier. Ostatni brodaty smerf to Hankus jeden z bohaterów pełnometrażowej bajki dla dzieci. Spójrzcie poniżej, są tam kolorowanki Smerfy z serialu, Dobranocki emitowanej przez telewizję oraz fajnego filmu kinowego dla dzieciaczków.

Czy wiecie jak powstała Smerfetka? Nie została przyniesiona przez Bociana, tak jak reszta tych niebieskich istotek. Smerfetka została wyczarowana przez wstrętnego i podłego czarodzieja Gargamela. Na początku miała czarne włosy i podły charakterek. Jej celem było szpiegowanie pozostałych Smerfów. Jednak moc dobroci niebieskich istotek sprawiła, że stała się prawdziwym Smerfem o czystmy i dobrym serduszku. Pokolorujmy razem Smerfetkę. Pozostałe kolorowanki Smerfy czekają na wydrukowanie i pomalowanie kredeczkami.

Smerfy to takie malutkie, magiczne istotki, koniecznie niebieskiego koloru. Troszkę przypominają nas, ale w odróżnieniu mają malutkie ogonki i inne proporcje budowy ciałek. Mają większe główki, fajne, zadarte i wydatne noski oraz dość spore odstające uszka. Wszystkie ubierają się dość podobnie. Noszą białe czapeczki oraz spodenki które są jednocześnie bucikami. Smerfy są nieśmiertelne, dzięki czarodziejskiej mocy Kamienia Długowieczność. Małe Smerfy nazywane są Smerfikami i są słodkimi, pogodnymi istotkami, zresztą jak cała reszta. Po tym krótkim wstępie zapraszam do kolorowanek.

menu:

do wydruku kolorowanki z bajki Smerfy

kontakt: zainkir@o2.pl