kolorowanki Wróżki do wydruku
kolorowanki dla dziewczynek: kolorowanki Wróżki
dla dzieci kolorowanki do wydruku wróżki kolorowanka disney

kolorowanki Wróżki
malowanki do wydruku

kolorowanki dla dziewczynek

Do pokolorowania: nasze dziewczynki spotkają tutaj magiczne, skrzydlate, obdarzone spiczastymi uszkami i drobną sylwetką, ukochane przez nasze malutkie córeczki wróżki. Dzwoneczeka z bajki Piotruś Pan.

kolorowanki Wróżki Disney

malowanki dla dziewczynek, obrazki do wydruku wróżki Disney

Postacie wróżek - krótka charakterystyka wróżki Jelonki . Mała podpowiedź - kolorowanki z Jelonką znajdują się powyżej oraz poniżej opisu.

miniatura obrazka wróżka Jelonka

kolorowanki wróżki Disney - odważna wróżka Jelonka

Wróżka Jelonka ma piękne brązowe włosy splecione w długi warkocz. Mieszka w domku wyrzeżbionym w pniu drzewa. Jelonka kocha zwierzęta, potrafi się z nimi komunikować, ponieważ zna wiele zwierzęcych języków. Jelonka nie znosi przebierania się, strojenia i wpatrywania w lustro, można ją nawet nazwać klasyczną chłopczycą. Lubi z kolei gry i zabawy, jest małą psotnicą, ale także jest waleczna i odważna.

dla dziewczyn kolorowanka wróżki do pomalowania kredkami -
Dzwoneczek z bajki Piotruś Pan

dla dziewczyn kolorowanka z wieloma elementami do malowania -
leśne wróżki

Postacie wróżek - krótki opisik wróżki Iskierki (nazywanej również Tęczówką lub Irydessą). Mała podpowiedź - kolorowanki Iskierki obejrzycie powyżej oraz poniżej charakterystyki.

miniatura obrazka wróżka Iskierka

kolorowanki wróżki Disney - słoneczna wróżka Iskierka

Wróżka Iskierka nosi piękne słoneczne sukienki, ma ciemną oliwkową cerę oraz włosy upięte do tyłu. Mieszka na pięknym, dużym słoneczniku w Dolinie Słonecznikowej. Iskierka dokarmia” światłem robaczki świetliki, które z kolei oświetlają blaskiem Przystań Elfów. Iskierka ma jedno pragnienie, chciałaby kiedyś zebrać światło spadających gwiazd.

dla dziewczynek do wydruku fajna kolorowanka wróżki -
skrzydlata wróżka

Postacie wróżek - krótki opisik wróżki Dzwoneczka ( w orginale Tinker Bell, nazywana jest także Cynką, Blaszanym Dzwoneczkiem, lub Dzyń). Mała podpowiedź - kolorowanki Dzwoneczka znajdują powyżej oraz poniżej charakterystyki.

miniatura obrazka wróżka Dzwoneczek

kolorowanki wróżki Disney - najsławniejsza blondwłosa wróżka czyli Dzwoneczek

Dzwoneczek to cynka czyli wróżka z talentem do garnków i patelni. Potrafi za pomocą młoteczka wyczarować kubeczki i talerzyki. W przeciwieństwie do innych elfich wróżek, nie stroni od ludzi, jej przyjacielem był chłopiec Piotruś Pan. Jej przyjaciółmi oprócz wróżek są także zwierzęta - wesoła myszka o imieniu Ser oraz robaczek Świetlik o psotnym usposobieniu.

dla dziewczyn kolorowanka do wydruku "wróżki" -
piękna istotka

dla dziewczynek kolorowanka do wydruku z serii "wróżki" -
magiczna istotka

dla dziewczyn malowanka do wydruku i pokolorowania -
wróżka z bajki Disney

dla dziewczyn kolorowanka do wydruku z serii "wróżki" -
wróżkowa strojnisia

fajna malowanka do wydruku i pokolorowania -
królowa wróżek

dla dziewczyn kolorowanka z wróżką z klasycznej animacji Disney -
Dzwoneczek

Dzwoneczek to najbardziej rozpoznawalna wróżka Disney. Blondwłosa, w zielonej sukieneczce, z figlarną, psotną minką prezentuje się doprawdy uroczo. To ostatnia na tej stronie malowanka do wydruku z Dzwoneczkiem, ale inne kolorowanki Wróżki Disney czekają poniżej. Rzuć okiem.

dla dziewczyn kolorowanka z serii "wróżki" -
tęczowa wróżka

miniatura obrazka wróżka Widia

kolorowanki wróżki Disney - szybkolotna wróżka Widia

Widia jest najszybszyą wróżką w całej Przystani Elfów. Uwielbia ścigać się z ważkami a jej największym marzeniem jest latać jeszcze szybciej. Widia jest odrobinę próżna, uwielbia chwalić się swoją szybkością. Jest samotniczką, mieszka samotnie i nie przepada za towarzystwem pozostałych wróżek.

Wróżka Widia, to chyba najmniej sympatyczna postać ze wszystkich wróżek z Przystani Elfów. Nie przepada za pozostałymi elfami, ale choć zazwyczaj jest szorstka i drażliwa, to potrafi wykazać się lojalnością i pomocną ręką w potrzebie. To ostatnia na tej stronie malowanka z elfią wróżką Widią, ale inne kolorowanki Wróżki Disney czekają poniżej. Zapraszam do zapoznania się z obrazkami.

miniatura obrazka wróżka Różyczka

kolorowanki wróżki Disney - ogrodniczka wróżka Różyczka

Urocza Różyczka (nazywana Różanką w orginale Rosetta) to wróżka kochająca swój ogród. Poza tym Różyczka uwielbia się przebierać i dbać o siebie. Strój, fryzura i nienaganne maniery są dla niej bardzo istotne. Pozostałe wróżki z Przystani Elfów uważają ją za najpiękniejszą w Nibylandii. Różyczka mieszka w Jaskierowym Kanionie w ślicznej chatce z płatków róży.

miniatura obrazka wróżka Mgiełka

kolorowanki wróżki Disney - wodna wróżka Mgiełka

Mgiełka to pomocna i uczynna wróżka wodna. Często pomaga wróżkom ogrodowym podlewać ich roślinki, ponadto rozpyla krople wody, aby wróżki świetlne mogły wyczarować piękne tęcze. Mgiełka uwielbia ciszę, harmonię i oczywiście wodę i kąpiele. Nie znosi kłótni i hałasu.

miniatura obrazka wróżka Barwinka

kolorowanki wróżki Disney - zimowa wróżka Barwinka

Barwinka i Dzwoneczek są siostrami. Barwinka to zimowa wróżka i zamieszkuje mroźną część Przystani Elfów nazywaną Zimowym Borem. Pomimo, że Barwinka kocha śnieg i zimę, to chciałaby zobaczyć Drzewo Pyłkowe i pofruwać z motylkami, ale niestety nie może opuścić mroźnej krainy.

menu: