kolorowanki zobacz również

kolorowanki Winx
malowanki do wydruku

kolorowanki dla dziewczynek

Do pokolorowania: nasze dziewczynki spotkają tutaj ze swoimi ulubionymi wróżkami, Bloom, Florą, Laylą, Musą, Roxy, Stellą oraz Tecną.

dla dziewczyn kolorowanki Winx do wydruku

Kolorowanki Winx

malowanki dla dziewczyn z czarodziejkami i księżniczkami do wydrukowania i pokolorowania kredkami

Klub Winx to serial opowiadający o grupie nastoletnich czarodziejek walczących w obronie świata. Klubowiczki zostały przedstawione w krótkich charakterystykach poniżej, pomiędzy malowankami do wydruku i pokolorowania kredkami. Obrazki szczególnie zachwycą nasze dziewczynki. Zapraszam kolorowanki Winx czekają na Wasze kredki.

miniatura obrazka z czarodziejką Bloom Winx

kolorowanki Winx - czarodziejka i księżniczka Bloom

Bloom jest nieformalną liderką Winx. Jest księżniczką oraz następczynią tronu planety Domino. Bloom posiada długie płomiennorude włosy, co zapewne jest łącznikiem z jej mocą Smoczego Płomienia. Jest Strażnikiem Płomienia Smoka, co czyni ją najpotężniejszą wróżką we wszechświecie.

miniatura obrazka z czarodziejką Flora Winx

kolorowanki Winx - czarodziejka natury, kwiatów Flora

Flora jest nieśmiałą, kochającą naturę wróżką. Czarodziejka pochodzi z cudownej, pełnej pięknych kwiatów i wodnych kaskad planety. Flora uwielbia czytać i pstrykać fotki swoim ukochanym kwiatuszkom. Jej najlepszą przyjaciółką jest Layla.

miniatura obrazka z czarodziejką Musa Winx

kolorowanki Winx - czarodziejka muzyki Musa

Musa urodziła się na Melodii, planecie muzyki. Jej magiczne moce związane są z dźwiękami. Jak łatwo się domyślić, Musa jest rozkochana w tańcu i muzyce. Czarodziejka potrafi potrafi zagrać na każdym instrumencie muzycznym.

miniatura obrazka z czarodziejką Tecna Winx

kolorowanki Winx - czarodziejka technologii Tecna

Tecna jest również strażniczką planety Zenit. Tecna posiada fotograficzną pamięć i jest wysoce inteligentną wróżką, rozkochaną w zagadkach, łamigłówkach oraz zawiłościach technologicznych. Uwielbia komputery i gry komputerowe. Unika emocji, kieruje się logiką i myśleniem praktycznym.

miniatura obrazka z czarodziejką Layla Winx

kolorowanki Klub Winx - czarodziejka wody Layla

Layla dołącza do Klubu Winx w drugim sezonie serialu. Layla jest również księżniczką planety Andros. Jej ulubionym zaklęciem jest tzw. morfix - płyn przybierający każdy, dowolny kształt. Najlepszą kumpelką, przyjaciółką czarodziejki jest Flora.

miniatura obrazka z czarodziejką Stella Winx

kolorowanki Klub Winx - księżniczka, wróżka Stella

Stella urodziła się na planecie Solaria, jest księżniczką tego świata. Stella jest również czarodziejką świecącego słońca.Stella jest najzabawniejszą wróżką Klubu Winx. Jest sympatyczną zakupoholiczką, uwielbia szperać po sklepowych półeczkach.

dla dziewczyn kolorowanki do wydruku Winx

malowanki do wydruku zobacz również