kolorowanki dla dzieci: kolorowanki z bajek Disney
dla dzieci kolorowanki do wydruku kubuś puchatek kolorowanka disney

kolorowanki Kubuś Puchatek obrazki do wydruku
malowanki z bajki Disney

Kolorowanki Kubuś Puchatek

Nasz ukochany miś Kubuś Puchatek to postać z literatury dla dzieci stworzona przez pisarza A.A. Milne
Do pomalowania: to co "tygryski" lubią najbardziej, czyli cała ferajna naszych ulubieńców - Prosiaczek, Królik, Maleństwo, Tygrysek, Kłapouszek.

Kolorowanki Kubuś Puchatek - obrazki dla dzieci do wydruku
[1]

kolorowanki Kubuś Puchatek i Przyjaciele

- obrazki dla dzieci do wydruku i pokolorowania

Ciekawostka: Czy Twój Maluszek wie, że postać Kubusia Puchatka pojawiała się po raz pierwszy już 14 października 1926 roku, czyli bardzo dawno temu. Została wymyślona przez angielskiego pisarza literatury dziecięcej Alana Alexandra Milne i do tej pory cieszy się wielką popularnością. Kolorowanki Kubuś Puchatek to ocean frajdy dla naszych maluszków.

A cóż my widzimy na pierwszym obrazku? To zdaje się urodziny Kubusia. Miś pałaszuje smaczny torcik, a Krzyś ma urodzinową czapeczkę na głowie. Ta impreza dopiero się rozkręca. Na drugiej malowance Miś razem z Prosiaczkiem i osiołkiem Kłapouszkiem taplają się w stawie pełnym figlarnych żabek. Dwie z nich podskoczyły i wylądowały na Kłapouchym. Trzeci obrazek przedstawia Kubusia i Prosiaczka, ten pierwszy pomaga pokonać temu drugiemu leśny strumyczek. Oto trzy pierwsze kolorowanki Kubuś Puchatek przeznaczone do wydrukowania i pomalowania kredeczkami.

A cóż to dzieje się na czwartej malowance? Czyżby dwaj przyjaciele urządzili sobie wspólną kąpiel błotną? Piąty obrazek stara się nam udowodnić, że jesienne wichry są naprawdę silne. Szósta kolorowanka przedstawia zaskoczonego misia. Ktoś, domyślamy się, że to jego przyjaciel Prosiaczek zostawił mu pod drzwiami chatki garnuszek pełen słodkiego miodku. idealny upominek na zbliżające się zimowe wieczory. Kolejne kolorowanki Kubuś Puchatek, których kolorowanie sprawi wiele frajdy naszym maluchom.

Oto kolejne kolorowanki Kubuś Puchatek. Na dziewiątym obrazku powyżej, nasz miś smacznie pochrapuje w swoim łóżeczku, po smacznej i obfitej kolacji. Hej, a któż to są, te słodkie słoniki na kolejnej malowance? To Hefalumpki. Z kolei rozbrykanego Tygryska, chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Znowu wesoło bryknął na misia, aż ten fiknął koziołka. Malując, te obrazki zabawy jest co niemiara.

Kolejny obrazek przedstawia całą sympatyczną ferajnę przyjaciół naszego misia. Tak, więc znajdziesz tutaj i Maleństwo, Tygryska, Królika, Prosiaczka no i oczywiście samego Kubusia Puchatka. Nasi przyjaciele wyprawiają się na Hefalumpy, zbrojni w siatkę na motyle, mają nadzieję dopiąć swego. Lubicie lodowiska? Królik również je uwielbia, choć wcale nie używa łyżew. To dopiero mistrzostwo świata. Kolorowanki Kubuś Puchatek do wydruki i pokolorowania kredkami to doskonały pomysł na jesienny wieczór. Na następnym rysunku Prosiaczek postanawia zostać łowcą. Łowcą motylków, siatka w dłoń i do dzieła.

Powyżej jeszcze jedna porcja kolorowej frajdy dla naszych kochanych szkrabów. Kubuś i Prosiaczek, dwaj przyjaciele na ukwieconym kobiercu, następnie Krzyś i miś odpoczywający i prowadzący rozmowę na konarze drzewa. Kolejny, trzeci obrazek powyżej z bryjającym Tygryskiem i misiem, jest świetnym przykładem kolorowankowej frajdy. Chłopaki mają poważny problem z miodkiem. Kolorowanki Kubuś Puchatek.

Co się w główce tego Tygryska urodziło? Taki ambaras z wiewiórkami. Nie wygląda, mi to na słodkie baraszkowanie, a raczej na spór terytorialny. Tygrysku, nie zmieścisz się do dziupli, niemądry głuptasku. Jaka jest najlepsza pobudka? Nie wiecie. Spójrzcie na drugi obrazek powyżej. Jak ci Tygrysek bryknie, oto prawidłowa odpowiedź. Nasz miś, zna to z autopsji. Oto kolejne trzy kolorowanki Kubuś Puchatek, mam nadzieję, że kolorowanie tych obrazków sprawi Wam wiele frajdy.

Czy zastanawialiście się, czym bawi się nasz miś? Miś bawi się misiem przytulanką. Czy zastanawialiście się czy nasz miś słucha disco polo, czy muzykę klasyczną? Nie wiem, co na tych skrzypkach wygrywa Prosiaczek, ale wygląda mi to na muzykę do tańca. Kolorowanki Kubuś Puchatek to prawdziwa skarbnica wiedzy o naszym, sympatycznym misiu o malutkim rozumku. Ale chyba nie ma osoby, która nie wiedziałaby, że nasz Kubuś uwielbia miodek. Miodek w ogromnych, kąpielowych ilościach. Kredeczki w ruch i malujemy.

Oto następne kolorowanki Kubuś Puchatek, żywię nadzieję, że malowanie tych fajnych obrazków sprawi Wam mnóstwo kolorowej zabawy. Któż, nie uwielbia naszego marudka, czyli osiołka Kłapouszka? Czy nasz urodzony pesymista odnajduje chwile radości w trakcie pałaszowania opadłych jabłuszek? Pytanie - co robi dzisiaj Tygrysek? Odpowiedź - bryka, jak codzień. Opadłe, jesienne liście, nie mają lekko - muszą zostać rozbrykane. Tygrysek, czasami upada, czasami też upada na niego Kubuś, czasami też Prosiaczek siedzi na główce misia o małym rozumku. A jeśli wokół jest pełno żołędzi, to może wyjść z tego niezły ambaras.

dla dzieci kolorowanka do wydruku z bajki "Kubuś Puchatek" -
Kubuś ogrodniczek

Ciekawe od kogo otrzymał list Tygrysek? Ciekawi się zapewne Maleństwo. Ciekawią się również dzieci. Na kolejnej malowance Prosiaczek "robi misia" z misiem, czyli przytula Kubusia. Dwaj przyjaciele ze Stumilowego Lasu. Jeden z nich to prawdziwy łakomczuszek, zgadnijcie który? Tak, oczywiście, że mowa tutaj o Kubusiu Puchatku. Ten mały łasuch zabawia sie w szczwanego szabrownika i pozbawia leśne pszczółki efektu i pracowitości, czyli słodziutkiego miodku. Wspiął się na drzewo i sięga do dziupli. Jak to się skończy? Ciekawe, co na to królowa roju? Zaczynam, obawiać się o naszego misia. Oto kolejne kolorowanki Kubuś Puchatek do wydruku - ich kolorowanie na pewno sprawi naszym słoneczkom wiele kolorowej, kredkowej frajdy.

Ciekawiło was, kto napisał list do Tygryska. No cóż, tylko Sowa potrafi czytać i pisać. Tak więc, zagadka została wyjaśniona. List napisał pan Sowa, ale kto był adresatem, skoro nikt poza nim w Stumilowym lesie nie posiadł umiejętności czytania. Czyżby Krzyś? Pewnego dnia, Kubuś postanowił zostać skautem. Przywdział kapelusz i koszulkę, a rękę uzbroił w kij włóczykija. Doprawdy, świetny z niego skaut. Oto kolorowanki Kubuś Puchatek do wydrukowania na domowej drukarence i pokolorowania kredeczkami w domowym zaciszu, nie na ekranie z promieniowaniem, ale przy stoliczku w miłej atmosferze. Nasza dewiza to: drukuj i koloruj.

dla dzieci kolorowanka do wydrukowania i pomalowania -
misio pszczelarz

Co to się stało, nasz rozbrykany Tygrysek przestał brykać. Uśmiechnięci, razem z Kubusiem pozują wspólnie do zdjęcia. Na kolejny obrazku przyjaciele ze Stumilowego lasu urządzają zawody. Czy miś okaże się zwycięzcą, a może Prosiaczek go przegoni, albo Tygrysek się rozbryka i wybryka sobie zwycięstwo. Zadecydujcie sami. Lubicie, gdy pada deszcz? Niekoniecznie, ale jest jeden plus tej sytuacji. Można się wówczas skupić na kolorowankach z Kubusiem Puchatkiem i jego przyjaciółmi , bo cóż lepszego może nas czekać w taki markotny, deszczowy dzień? Pokolorujmy, zatem deszczową malowankę. Prosiaczek z parasolem na doniczce, a miś podlewa deszczykiem swój śliczny kwiatuszek.

Czy kiedykolwiek drogie dzieci, zastanawialiście się nad tym: czy Kubuś Puchatek się gimnastykuje? Nie wygląda na wysportowanego misia, okrągły brzuszek, grubiutkie łapki i nóżki, niemrawy chód, dieta obfita w tuczący miodek, ale to nie znaczy, że nasz miś nie dba o zdrowie. Chciecie dowodu? Znajduje się powyżej. Żeby się wspinać po wysokich drzewach Stumilowego (Stuwiekowego) lasu w celu pustoszenia leśnych uli, trzeba być wygimnastykowanym misiem. Gdy Puchatek już dopiął swego i garnuszek jest pełen boskiego nektaru, można się nim delektować w domowym zaciszu. Obrazki wydrukowane? To bierzemy się za malowanie - kolorowanki Kubuś Puchatek to sympatyczna chwila przy stoliczku z mamą, lub tatą do pomocy.

W Stumilowym Lesie rosną piękne drzewa, ich gałęzie są grube i wytrzymałe. Trójka przyjaciół odpoczywając właśnie na takim grubym konarze stumilowego drzewa rozprawia o zbliżającej się wyprawia na Hefalumpy. Na kolejnych malowankach do wydruku widzimy najlepszego przyjaciela Kubusia czyli trwożliwego i nieśmiałego z natury Prosiaczka oraz urodzonego pesymistę osiołka Kłapouchego. Dzieciaczki do boju, kredeczki, flamastry czekają, fajne i sympatyczne kolorowanki Kubuś Puchatek także.

dla dzieci malowanka do wydruku z "Kubuś Puchatek i Przyjaciele" -
radosny misio

dla dzieci kolorowanka do wydruku z bajki "Kubuś Puchatek" -
straszny Prosiaczek

do pokolorowania kredeczkami nasz wieczny pesymista
Kłapouszek

do pomalowania dla dzieci gromadka przyjaciół ze Stumilowego Lasu
przyjaciele

na naszego kochanego misia spadają niesforne liście
jesienny dzionek

do pomalowania nasz miś o małym rozumku, Prosiaczek i kwiaty
kwiatowy piknik

roztańczona mama Kangurzyca oraz nasze wesołe Maleństwo
brykanie z mamusią

dla dzieci malowanka do wydruku z bajki -
miłośnik natury

wesoła kolorowanka do pomalowania kredeczkami -
Kłapouszek w tarapatach

rozbrykana kolorowanka do wydruku z bajki "Kubuś Puchatek" -
rozbrykany Tygrysek

dla maluszka kolorowanka do wydruku i pomalowania -
Maleństwo i Hefalumpek

fajna malowanka do wydruku z bajki "Kubuś Puchatek" -
mały myśliciel Prosiaczek

kolorowanka do wydruku z bajki "Kubuś Puchatek i Przyjaciele" -
owocowe pałaszowanie

dla dzieci kolorowanka do wydruku z filmu animowanego Disney -
garnuszek niespodzianka

dla dzieci malowanka do wydruku i pomalowania kredkami -
pusto w brzuszku

dla dzieci kolorowanka do wydruku z bajki "Kubuś Puchatek" -
Prosiaczek i marchewczka

dla dzieci kolorowanka do wydrukowania -
Prosiaczek szczęściarz

dla dzieci kolorowanka do wydruku z bajki Disney -
Przyjaciele

menu:

kolorowanki Kubuś Puchatek