kolorowanki Star Wars Rebelianci malowanki samochody do wydruku

może polubisz także:

kolorowanki Star Wars Rebelianci do wydruku

malowanki Gwiezdne Wojny dla chłopców

Bajka Star Wars Rebelianci to serial animowany dla dzieci (szczególnie dla miłośników uniwersum Gwiezdnych Wojen) produkcji amerykańskiej. Akcja serialu rozgrywa się pmiędzy wydarzeniami przedstawionymi w filmach pełnometrażowych "Zemsta Sithów" a "Nowa Nadzieja". Bajka opowiada o heroicznych zmaganiach grupy tytułowych rebeliantów z dobrze znanym Imperium Galaktycznym.

miniatura obrazka z Ezra Bridger z bajki Star Wars Rebelianci

kolorowanki Star Wars Rebelianci - Ezra Bridger

Rodzinna planeta Ezry Lothal jest okupowana przez Imperium. Zastępy szturmowców panoszą się i sprawują rządy żelaznej ręki. Ezra nim pozna załogę Ducha i zostanie jednym z rebeliantów jest sprytnym złodziejaszkiem i oszustem. Młody chłopak jest wrażliwy na Moc. Kanan Jarrus wyczuwa ją w nim i zaczyna go szkolić.

miniatura obrazka z Hera Syndulla z bajki Star Wars Rebelianci

kolorowanki Star Wars Rebelianci - Hera Syndulla

Hera to przedstawicielka, charakterystycznej, dobrze znanej fanom Gwiezdnych Wojen, rasy Twi'lek. Hera jest właścicielką statku kosmicznego naszych buntowników Ducha. Droid Chopper jest również jej własnością. Hera Syndulla jest doskonałym pilotem i astronawigatorem. Z usposobienia uparta, ale także ciepła, odgrywa rolę matki Ezry.

miniatura obrazka Garazeb Orrelios czyli Zeb z bajki Star Wars Rebelianci

kolorowanki Star Wars Rebelianci - Garazeb Orrelios czyli Zeb

Garazeb Orrelios czyli Zeb to klasyczny przykład twardziela z wielką giwerą. Zeb to wojownik i widać to na pierwszy rzut oka. Zeb wydaje się być nieokrzesanym i bezceremonialnym dzikusem, jednakże jest on doskonale wykształconym Lasatianinem.

miniatura obrazka Kanan Jarrus z bajki Star Wars Rebelianci

kolorowanki Star Wars Rebelianci - Kanan Jarrus

Kanan Jarrus to były Jedi. Był padawanem mistrzyni Jedi Depa Billaba. Kanan tak naprawdę nazywa się Caleb Dume, musiał zmienić imię, aby ocalić życie, uniknąć wykrycia przez zabójców likwidujących wszystkich Jedi. W trakcie nauki nie szło mu najlepiej, nie należał do najzdolniejszych uczniów. Obecnie jest dowódcą rebeliantów na planecie Lothal.

miniatura obrazka Sabine Wren z bajki Star Wars Rebelianci

kolorowanki Star Wars Rebelianci - Sabine Wren

Sabine Wren to doskonale wyszkolony żołnierz, ekspert od wszelkiej maści uzbrojenia. Nosi niesamowitą, pomalowaną graffiti, charakterystyczną dla uniwersum Gwiezdnych Wojen mandaloriańską zbroję (Sabine pochodzi z planety Mandalora). Sabine posługuje się dwoma pistoletami blasterowymi, stąd przywodzi na myśl najemnika Boba Fettę.

kontakt: zainkir@o2.pl