kolorowanki Bob Budowniczy do wydruku

może polubisz także:
obrazek Bob Budowniczy

kolorowanki Bob Budowniczy
malowanki do wydruku i do pokolorowania kredkami

kolorowanki Bob Budowniczy

kolorowanki Bob Budowniczy malowanki

malowanki z bajki dla dzieci, malowanki do wydruku

Kolorowanki Bob Budowniczy to malowanki przeznaczone do wydruku na domowej drukarence i pokolorowania kredkami. Bob Budowniczy to serial animowany dla dzieci, który miał swoją premierę, kawałek czasu temu, bo 12 kwietnia 1999 roku. Bajka opowiada o przygodach tytułowego Boba oraz jego sympatycznych przyjaciołach, którymi są głównie maszyny budowlane oraz sympatyczna dziewczyna o imieniu Marta. Kolorowanki Bob Budowniczy oczywiście, że zawierają opisane powyżej postaci. Znajdziecie zatem tutaj, Boba Budowniczego, Martę i ich kotka Kicię.

Wyliczając dalej Kolorowanki Bob Budowniczy obejmują postacie z serialu: strachliwego, niebieskiego Dźwiga (w orginale to Lofty), Koparkę Boba (w orginale Scoop), która uwielbia kopać dołki, czerwonego Spychacza (w orginale Muck), który przyjaźni się z Betoniarką i Koparką.

Jeśli mowa o maszynach budowlanych to, Kolorowanki Bob Budowniczy na pewno spodobają się naszym synkom. Oprócz wymienionych powyżej maszyn przyjaciele Boba to także: pomarańczowa Betoniarka (w orginale Dizzy), która uwielbia słuchać muzyki. Jednym z pomocników i przyjaciół Boba Budowniczego jest zielony Walec. Znajdziecie go pośród kolorowanek.

Oprócz wymienionych wcześniej przyjaciół naszego bohatera w kasku budowlanym Kolorowanki Bob Budowniczy zawierają także: żółtą Wywrotkę (w orginale Skip), Traktor (w orginale Travis) Pana Ogórka, który jest najlepszym przyjacielem Stracha.

Wcześniej wspomniałem o Strachu, który jest faktycznie strachem na wróble. Strach jest największym utrapieniem Bob i Marty. To mały psotnik, leniuszek i złośnik. Kolorowanki Bob Budowniczy nie mogły oczywiście pominąć tej, jakże ważnej dla całej bajki postaci.

do wydruku kolorowanki z bajki Bob Budowniczy

[1]

Garść faktów o bajce: Bob Budowniczy

jest to serial animowany produkcji angielskiej. Bajka opowiada o przygodach tytułowego budowniczego. Towarzyszy mu gromadka fajnych, wesołych maszyn budowlanych (koparka, dźwig, betoniarka, walec, spychacz) oraz przyjaciółka Marta. Bohaterem negatywnym został Strach na Wróble, który bywa dokuczliwy i złośliwy. Bajka jest przeznaczona szczególnie dla chłopców.

kontakt: zainkir@o2.pl