Kolorowanki Wojownicze Żółwie Ninja

malowanki do wydruku i pokolorowania dla chłopców

Żółwie Ninja podstrony:

Kolorowanki Wojownicze Żółwie Ninja to świetny wybór dla naszych podwórkowych wojowników. Ale jeśli nie wiecie kim są wojownicze żółwie ninja, to nie wstyd - spieszę z wyjaśnieniem. Zanim nasi ninja stali się, tym kim są obecnie, byli grupką żółwi, która wylądowała w kanałach, tam pod wpływem mutagenu przeobrazili się w człekopodobne istoty. Wówczas zostali przygarnięci przez szczura o imieniu Splinter, tak się złożyło, że był on mistrzem ninjutsu i wyszkolił naszych chłopców na prawdziwych ninja. Nadał im również imiona - pochodzą one z książki o epoce renesansu i brzmią następująco: Leonardo, Donatello, Michelangelo, Raphael.

postacie z bajki Wojownicze Żółwie Ninja - krótka charakterystyka Leonardo

miniatura obrazka z bajki Wojownicze żółwie ninja z wojownikiem Leonardo

kolorowanki Żółwie Ninja - lider Leonardo

Żółw Leonardo kieruje się honorem oraz skrupulatnie przestrzega zasad kodeksu Bushidō (zasad etycznych japońskich samurajów). Leonardo jest niepisanym liderem żółwi. Jego bandana jest niebieskiego koloru. Leonardo jako oręża używa dwóch japońskich mieczy samurajów czyli katan.

krótka charakterystyka wojownika ninja żółwia Donatello

miniatura obrazka z bajki Wojownicze żółwie ninja z wojownikiem Donatello

kolorowanki Żółwie Ninja - żółw wynalazca Donatello

Orężem żółwia ninja Donatello jest (jak widać na obrazku) długi kij Bō. Jego bandana jest koloru fioletowego. Donatello to wynalazca, mechanik. Jest błyskotliwy, inteligentny, podejmuje przemyślane decyzje, można powiedzieć, że to tzw. mózg grupy naszych ninja.

kolorowanki do wydruku może polubisz także:

krótki opis wojownika ninja żółwia Michelangelo

miniatura obrazka z bajki Wojownicze żółwie ninja z wojownikiem Michelangelo

kolorowanki Żółwie Ninja - dowcipny Michelangelo

Michelangelo ubiera pomarańczową bandanę i w niesamowity sposób włada podwójnym nunczako. Z charakteru dowcipny żartowniś, jego najróżniejszego rodzaju pomysły niejednokrotnie wpędziły go w tarapaty. Ogólnie fajny z niego żółwik.

krótki opis wojownika ninja żółwia Raphaela

miniatura obrazka z bajki Wojownicze żółwie ninja z wojownikiem Raphael

kolorowanki Żółwie Ninja - waleczny Raphael

Raphael ukrywa się pod czerwoną bandaną, walczy dwoma niesamowitymi, japońskimi sztyletami sai. Z charakteru to prawdziwy wojownik, waleczny, gwałtowny przypomina raczej wikinga, aniżeli skrytobójcę ninja. Rzadko zgadza się z innymi żółwiami ninja, zazwyczaj podąża własną ścieżką.

krótki opis mistrza Splintera

miniatura obrazka z bajki Wojownicze żółwie ninja z mistrzem szczurem Splinterem

kolorowanki Żółwie Ninja - mistrz Splinter

Mistrz Splinter to w przeciwieństwie do swoich uczniów żółwi - szczur. Mistrz jest bardzo honorowym wojownikiem, przestrzega reguł kodeksu Bushidō. Splinter to sensei żółwi ninja, to on wyszkolił ich na wojowników i nauczył tajemnej sztuki walki ninjutsu

krótki opis głównego antagonisty żółwi ninja Shreddera Oroku Saki

miniatura obrazka z bajki Wojownicze żółwie ninja z mistrzem Shredderem złym mistrzem ninjutsu

kolorowanki Żółwie Ninja - czarny charakter Shredder

Shredder podobnie jak Splinter jest mistrzem ninjutsu, jednak on walczy po stronie ciemnych mocy. To główny czarny charakter i główny adwersarz naszych żółwi ninja. Do walki używa pazurnic, dla ochrony nosi hełm z osłoną na twarzy i kolczaste naramienniki.

Żółwie Ninja podstrony:

Nie masz dosyć kolorowanek z bajki Wojownicze Żółwie Ninja? To mam dla Ciebie świetną wiadomość. Pod obrazkiem po lewej oraz poniżej kryją się linki do treści: kolorowanki Żółwie Ninja druga podstrona

kontakt: zainkir@o2.pl