Kolorowanki Lego Ninjago

malowanki do wydruku i pokolorowania dla chłopców

Kolorowanki Lego Ninjago Mistrzowie Spinjitzu to świetny wybór dla chłopców rozkochanych w wojownikach ninja, których zabawy często polegają na imitowaniu walki mieczami z użyciem ciosów karate.

Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu (tytuł oryg. Lego Ninjago: Masters of Spinjitzu) to serial duńskiej produkcji stylistyką nawiązujący do najpopularniejszych na świecie klocków lego. Serial opowiada o przygodach czterech ninja o imionach: Cole (czarny Ninja ziemi), Jay ( niebieski Ninja Błyskawic), Kai (czerwony Ninja Ognia) oraz Zane (biały Ninja Lodu). Ich najpotężniejszym adwersarzem jest plugawy Lord Garmadon, który zamierza przeobrazić świat na własne podobieństwo. Nasi ninja walczą także z armią szkieletów, różnymi plemionami Wężonów, kamienną armią i innymi paskudami.

postać z bajki Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu - krótka charakterystyka czarnego Ninja Ziemi o imieniu Cole

miniatura obrazka z ludkiem Lego Ninjago Cole ninja ziemi

kolorowanki Lego Ninjago - Cole czarny Ninja Ziemi

Cole został wyszkolony przez Senseia Wu w Klasztoru Spinjitzu na czarnego Ninję Ziemi. Jako oręża używał Kosy Wstrząsów, Ostrza żywiołu Ziemi oraz aktualnie walczy za pomocą Technoostrza. Cole jest nieprzejednanym wojownikiem, zawsze dającym z siebie wszystko.

kolejna postać z bajki Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu - krótki opis zielonego Ninja Lloyda Mongomery Garmadona

miniatura obrazka z ludkiem Lego Ninjago Lloyd zielony ninja

kolorowanki Lego Ninjago - Lloyd Zielony Ninja

Lloyd początkowo był wrogiem pozostałych ninja, jednak jego matka Misako znała jego przeznaczenie. Lloyd miał stanąć do walki ze swoim mrocznym ojcem Garmadonem podczas ostatecznej bitwy. Lloyd walczy za pomocą Włóczni Wężowych Języków, Błyskawicznego Sztyletu oraz Kostura Oślepienia.

kolejna postać z bajki Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu - krótki opis czerwonego Ninja Ognia o imieniu Kai

miniatura obrazka z ludkiem Lego Ninjago Kai czerwony Ninja Ognia

kolorowanki Lego Ninjago - Kai czerwony Ninja Ognia

Kai jest bratem wojowniczki o imieniu Nya. Podczas ataku szkieletów jego siostra została porawana, a on cudem ocalał uratowany przez Senseia Wu, Po bitwie został zabrany do klasztoru, gdzie poznał pozostałych ninja. Kai daje łupnia wężonom i szkieletom z pomocą Miecza Ognia, Ostrza Żywiołu Ognia i Technoostrza.

kolejna postać z bajki Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu - krótki opis niebieskiego Ninja Błyskawic Jaya Walkera

miniatura obrazka z ludkiem Lego Ninjago Jay niebieski Ninja Błyskawic

kolorowanki Lego Ninjago - Jay niebieski Ninja Błyskawic

Jay to pomysłowy wynalazca, uwielbia majsterkowanie (wymyślił maszynkę obierającą jabłka i to znajdujące się jeszcze na drzewie). Jest ninją ze sporą dawką poczucia humoru i do tego niezłym kucharzem. Ze szkieletami i wężonami walczy za pomocą Nunczako Błyskawic, Ostrze Żywiołu Błyskawic oraz Technoostrza.

kolorowanki do wydruku może polubisz także:

Szkielety to jedni z pierwszych oponentów naszych bohaterów. Zły Lord Garmadon szybko z nich zrezygnował na rzecz Wężonów uważając ich za słabych i łatwych do pokonania. Kolorowanki Lego Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu zapraszają do zapoznania się z malowankami przedstawiającymi szkieletów i ich podłych dowódców.