do wydruku: kolorowanki Aladyn
kolorowanki dla dzieci: kolorowanki z bajek Disney
dla dzieci kolorowanki do wydruku Aladyn kolorowanka disney

kolorowanki Aladyn
malowanki do wydruku z bajki Disney

Kolorowanki z bajki "Aladyn" - Disney

Oscarowy, pełnometrażowy perfekcyjnie zrealizowany film od Walt Disney Pictures stanowiący swobodną adaptację opowieści o Aladynie z "Baśni z tysiąca i jednej nocy".
Do pomalowania: sam Aladyn, Dżasmina oraz inni bohaterowie tej historii.

Kolorowanki Aladyn do wydruku - bajka Disney

malowanki z bajki dla dzieci do pokolorowania kredkami

Oto pierwsza propozycja kolorowanki Aladyn do wydruku. Nasz dzielny i odważny Aladyn oraz jego magiczni kompani Dżin z lampy oraz latający dywan. Okoliczności sprawiają, że ta trójka postanawia stawić czoła podłemu wezyrowi Dżafarowi. Czy uda im się zdobyć zaufanie księżniczki Dżasminy?

Dżin i Aladyn i czarodziejski latający dywan to trójka kompanów, wspólnie muszą stawić czoła nikczemnościom podłego wezyra. Ta przygoda, jak to u Disneya, może skończyć się tylko w jeden sposób. Zło zostanie zwyciężone, a miłość Aladyna i Dżasminy rozkwitnie.

Kolorowanki Aladyn do wydruku prezentują kolejną propozycję malowanki z tytułowej bajki Walta Disneya. Na obrazku widoczna jest piękna księżniczka Dżasmina oraz główny bohater bajki, odważny i dzielny Aladyn.

Kto ma ochotę na lot czarodziejskim, latającym dywanem, ręka w górę? Aladyn i Dżasmina cieszą się urokami lotu w przestworzach.

Dżin i Aladyn dwójka przyjaciół. Malowanka do wydrukowania i pokolorowania kredkami.

Kolorowanki Aladyn do wydruku przedstawiają kolejną, dodaną po przerwie malowankę z bajki. Na obrazku dzieje się doprawdy wiele. Bohaterowie lecą na magicznym dywanie, pośród chmur i ptaków.

Kolejna kolorowanka z dwójką przyjaciół. Tym razem towarzyszy im małpka o imieniu Abu.

Dżasmina jest nastoletnią córką potężnego sułtana. Dziewczyna czuje się w pałacu jakby otaczały ją kraty więzienia. Pewnego dnia, gdy ma już dość, opuszcza pałac, a raczej można powiedzieć, że ucieka zeń w przebraniu wieśniaczki. Na bazarze spotyka Aladyna. I co potem? Wiadomka - śmiga z nim na latającym dywanie xd. Zapraszam na kolorowanki Aladyn do wydruku.

Dżasmina jest zachwycona pięknym bukietem kwiatów, które podarował jej ukochany Aladyn.