kolorowanki Koty, Kotki malowanki do wydruku

może polubisz także:

kolorowanki Koty, Kotki malowanki do wydruku

malowanki dla dzieci, kolorowanki do pokolorowania kredkami

Oto pierwsza propozycja z naszej kolekcji malowanek z kotkami. Uroczy kotek czeka tylko na wydrukowanie i pokolorowanie kredeczkami.

Kolorowanki Koty, kotki do wydruku.

Kolejna propozycja z naszych kolorowanek z przedstawiająca uroczego kotka. Kolorowanki koty do wydruku to nie tylko przyjemność płynąca z kolorowania, to także skarbnica wiedzy o kotkach. Czy wiesz, że przodkiem kota domowego był kot nubijski? Kot nubijski prowadził samotny tryb życia i żywił się niewielkimi gryzoniami, a także jaszczurkami i nawet pajęczakami. Potrafił również schwytać ptaszka i schrupać go z apetytem.

Kolorowanki kotki do wydruku sypią garściami faktów o naszych pupilach. Czy wiesz, że koty domowe żyjące w naturalnym otoczeniu dożywają średnio 8 lat? Jak uważasz, czy to dużo, czy mało? Z kolei nasze pupilki, czyli koty w naszych domach, potrafią dożyć 20 lat. Różnica jest niebywała. Ciekawe w jakim wieku, jest odpoczywający kotek? Nie wygląda na staruszka, to raczej młodzieniaszek.
Kolorowanki kotki do wydruku spieszą z kolejną propozycją malowaneczki z uroczym kiciusiem. Wróć. Wszak to już wyrośnięte kocisko, żaden słodziak o wielgachnych, maślanych oczętach. Toż to prawdziwy pan na włościach. Prawdziwy dobrze wyedukowany kot.
Kolorowanki koty do wydruku prezentują kolejną malowankę ze słodkim puchatym kociaczkiem. Pokoloruj kotka według własnego pomysłu, dodaj pręgowany ogon albo pokoloruj jedno uszko innym kolorem. Stwórz czarnego kocurka czarownicy lub rudego słodziaka o złotych oczętach. Wiele możliwości, wiele różnych, wykreowanych kredkami kotków.